Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit jelent ha ráírok, nem...

Mit jelent ha ráírok, nem reagál, de az osztályban megjegyzést tesz róla mindenki elött az mit jelent?

Figyelt kérdés

#felu
2014. nov. 6. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez így nem túl értelmes.
2014. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráirtam egy lányra,pozitív ,negatív megfogalmazást róla megsértödött és eltünt a facbecról
2014. nov. 6. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Így sem érteni.

Megsértődött. Ennyit, te írtad....

2014. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De most mit tegyek?

Vegyek valamit neki?

2014. nov. 6. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2014. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg szóban kérj elnézést tőle, mondd, hogy ne haragudj, hogy megbántottalak a facebookon, de utána már ne foglalkozz vele.Lehetőleg úgy mondd, hogy más is hallja, hogy megbántad. Mi volt az a bántó, amit írtál neki? Kellett ezt csinálni? De ne vegyél neki semmit, csak kérj elnézést.
2014. nov. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másokat kibeszélni mindig gusztustalan dolog. Te a FB-on, az ismerőseid előtt tetted.

Értem én, hogy a mai fiatalok már nem beszélgetnek, de képzeld el, hogy az összes FB-os ismerősöd egy baxom nagy körben ültök a fűben és ott, mindenki előtt mondod azokat, amiket írtál.


Mondanám, hogy gondolj bele, neked hogy esne, de nem biztos, hogy egyáltalán átérzed, hiszen meg akartad vásárolni.


Paraszt voltál, innen nincs visszaút... max. az idő segíthed. Elnézést bármikor kérhetsz, de ne várd el, hogy meg is bocsásson. Megbántottad, joga van lexarni téged.

2014. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7#

Te meg miről beszélsz? Senki előtt nem tárgyaltam ki,privát levélbe írtam meg neki.

2014. nov. 10. 10:57
 9/11 Fredy6 válasza:
Ha kibeszél, akkor egyértelmű hogy ilyen a stílusa a csajnak. Te megmondtad a pozitív és negatív dolgokat egyaránt, de privátban. Felejtős a dolog. Tudod mit vegyél neki? Hellokittis matricát, hogy ragassza a homlokára, mert egy 6 éves kislány viselkedik így, hogy bevágja a durcit ha nem azt hallja amit szeretne... Te meg csak mosolyogj!
2014. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"9

Igen de még így is nekem van bűntudatom ,hogy pont ő alázott meg az osztályban,és viselkedett úgy mint egy gyerek

2014. nov. 12. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!