Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki segít válaszolni...

Valaki segít válaszolni ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

a fizika tanár h h nem tudja a nevem?Miért csak magyar órán vagyok aktív?Miért nem tudok olyan lenni mint a többiek?Miért érzem magam egyre magányosabbnak?Miért nem mondja valaki azt nekem h semmi baj majd minden jobb lesz..?

Miért nincsenek normális fiúk?Miért vagyok fekete bárány a családban?Miért játszom meg sokszor h boldog vagyok miközben sírok?A világ ellenem fordult vagy én fordultam a világ ellen?mit kéne tennem h valaki észre vegye h sírok?Vagy talán az emberek vakok vagy én vagyok a jó színész?Miért nem tudok beszélni a valóságban így mint veled a naplómmal?Miért hiszem azt h egyedül maradok mindenkinek jót teszek?Miért használnak ki sokan akiket a barátaimnak tartok?Mikor hagyom abba ezt a nyomorult tini korszakot?Valaki megszámolná nekem h hány kérdőjel van az egész kérdéseimbe?


Tudom h nem ismertek de remélem h valakinek olyan érzései mint nekem és képes rájuk válaszolni... 14/L



2014. nov. 27. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
H így belegondolok sokan hülyének tarthatnak b "elvárom" h tudják erre a válaszokat de én úgy gondolom h valaki egyszer hasonló kérdéseket tett fel és ő rájött a válaszokra..
2014. nov. 27. 16:01
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tettél még érte hogy tudja, gimiben ez jó.

Mert gondolom csak a magyar érdekel annyira.

Mert senki se olyan mint a "többiek" mert mindenki más.

Mert elfelszínesedtek a kapcsolatok és csak a vetítés megy.

Mert fölöslegesen mondja akárki amíg te nem döntöd el hogy az úgy van.

Vannak normális fiúk, csak általában ők a nem normálisak.

Mert tini vagy, és őket lehet b*aszogatni a családban a médiumok hatására.

Mert úgy könnyebb és mert lányból vagy.

Ez nehéz kérdés. A büszkeségedtől függ hogy fogod fel.

Bőgj előtte.

A mai világban sajnos a legtöbb ember saját maga problémáiból se lát ki és a másikét nincs is ereje észrevenni. Például most te is a sajátoddal vagy elfoglalva és nem a sok kortársadéval akiknek minimum akkora gondjuk van, sokaknak nagyobb mint neked. De ez így van rendjén.

Mert a valóság válaszol is nem csak hallgat és helyesel.

Mert sajnos ez nagyon ritkán működik így, de az megéri.

Mert sok ember csak az önös dolgaival van elfoglalva.

Ha kinőtted. Ha gyorsan túl akarsz rajta lenni akkor vállalj valami felelősségteljes dolgot. Például munka vagy önkéntesség. De szinte bármi megfelel.

Nem, nem fogom számolgatni.

2014. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi de amúgy az egyik válaszod az volt h a kortársaimnak gondjuk van.Igen vannak gondjaik de milyenek?Az osztálytársaim közül nem egy-kettőnek alkohol problémája van...De miért isznak alkoholt 13-14 évesen?Mert menők szeretnének lenni h a srácok minnél hamarabb elvegyék a szűzeségüket...Remélem nem én vagyok az idióta aki nem szeretne ilyen "problémákat" vagy ezek a problémák számomra inkább hibák amiket felnőtt korukra megbánnak.
2014. nov. 27. 16:16
 4/5 anonim válasza:

Te lányzó!:) Hidd el, nem vagy egyedül a kérdéseiddel. Most hajnalban nem tudok hosszabb épkézláb szöveget összeeszkábálni, de majd később igyekszem:)

Csak röviden: ebben a korban ez a normális, hogy mindenféle ilyen, és ehhez hasonló kérdések vetődnek fel benned. Azt jelzi, hogy érett emberke vagy.:) 20/n

2014. dec. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm és igen próbálok éretten viselkedni nem úgy mint az osztálytársaim

Amíg ők lerombolják az iskolát én a székemnél ülve fogok könyveket olvasni vagy csak zenét hallgatni.

2014. dec. 21. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!