Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki meghallgatna?

Valaki meghallgatna?

Figyelt kérdés

Rettentő egyedül vagyok, szocializálódás épphogy gyök 2.

Az interneten próbálnék szerencsét, de mindig kudarccal és csalódással végződik.

Nem tudom mit rontok el, de ez így borzalmas :/

A sok dolog meg csak halmozódik, és egyszerűen nem tudom kivel megosztani, egy "á, majd jobb lesz" szöveggel pedig nemigazán vagyok kisegítve.


L/22


2014. dec. 4. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallgatlak (okosságot nem biztos, hogy tudok válaszolni.)
2014. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így voltam én is sokáig, azt se értettem, mi mozgatja az embereket arra a sok általam érthetetlen viselkedésre. Nem értettem a játékaikat, taktikázásaikat, sértődéseiket, de még sok örömüket se. Aztán elkezdtem pszichológiával foglalkozni hobbiból. Ennek már sok éve, és már értem az embereket. Pontosan ezért viszont tartom a megfelelő távolságokat kivel hogyan. Rájöttem, hogy az én életembe nagyon kevés ember kell, és hogy számomra így a legjobb. Sportolok, imádom a természetet, van barátnőm és családom, de rajtuk kívül nekem maximum haverjaim vannak, és így is fog maradni. Szerintem tanulj te is pszichológiát!
2014. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szívesen meghallgatlak
2014. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a "rettentő egyedül vagyok" nálad is azt jelenti hogy 2 éve van párod,külföldön élsz...
2014. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

same

23f

2014. dec. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is szívesen leszek lelki szemetesláda, és ha tudok, valami okosat is mondok :)
2014. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem is nyugodtan írhatsz :) 21/N
2014. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. dec. 4. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van még kedved, írhatsz nekem is, aztán majd kiderül, mennyiben tudok segíteni. Az 'á, majd jobb lesz' mindent eldöntő érvet ígérem nem vetem be, legalábbis indoklás nélkül biztosan nem :) 22/F
2014. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kizcar ***** válasza:
Több dologgal lehet probléma. Lehet külső, vagy nem megfelelően kommunikálsz (csendes vagy), esetleg a stílusoddal lehet gond. Vagy lehet szimplán olyan személyiség vagy, akihez igen kevés személyiség passzol. Nekem is rettentő nehéz az ismerkedés a személyiségzavaromból fakadóan. Hozzám is csak igen kevés személyiség passzol. Kb. a nők 1 százaléka vagy mégkevesebb.
2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!