Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Minap hallottam egy külföldi...

Minap hallottam egy külföldi társkereső oldalról, aminek az a lényege hogy párkapcsolatban élő személyek vannak fent és keresnek olyat akivel megcsalhatják párjukat?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki melyik lehet ez az oldal, mert nem tudom melyik műsorban hallottam róla.


u.i. egyedülálló vagyok, csak kíváncsi lennék az oldalra, nem akarok megcsalni senkit :D


2014. ápr. 11. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeség lehet az az oldal. Ha esetleg arra vetemednék,hogy megcsaljam azt az embert,aki szeret,akkor sem keresnék semmilyen külföldi oldalt. Egyszerűen elmennék szórakozni és ott bőven vannak csajok. De számomra már maga a gondolat is sértő.
2014. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mint weboldalakkal foglalkozó szakember érdekel, semmit több.
2014. ápr. 11. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


ehe mit találtam,ez magyar :D

2014. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ezzel én is találkoztam, azért is érdekelne az eredeti, mert ez csak az eredeti koppintása. :)
2014. ápr. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!