Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki aki eléggé ambícióz...

Van valaki aki eléggé ambíciózusnak tartja magát és szívesen beszélgetne egy eléggé mélyponton lévő emberrel?

Figyelt kérdés
Teljesen kétségbe vagyok esve és úgy érzem az élet semmi nem értem el semmit és nem értem azokat az embereket akik boldogan élik a mindennapjaikat és még a rossz dolgok sem tudják őket depresszióba taszítani, hanem egyszerűen képesek tovább lépni.

2014. dec. 22. 09:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Valaki olyanra gondoltam, aki számára nincsenek határok, aki semmit sem tart lehetetlennek.
2014. dec. 22. 09:59
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Ambíciózus vagyok, illik rám amit leírtál. viszont azzal gond lehet, hogy szinte teljesen realista vagyok.
2014. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
korod? nemed?
2014. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
21/L
2014. dec. 22. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rám! Segítek, ráérek!
2014. dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És most mi is a problémád konkrétan?


Nem értél el semmit? Mit akartál elérni? Naponta több 1000en halnak meg akik ugyanezt elmondhatják magukról, szóval a kérdéseddel nem vagy egyedül.


Ad2, miért máshoz méred magad? Mert gondolom a "semmit nem értem el" onnan jön, hogy bizony mások sikeresek, dugják őket, avagy évtizedek óta boldog párkapcsolatban élnek.



" nem értem azokat az embereket akik boldogan élik a mindennapjaikat és még a rossz dolgok sem tudják őket depresszióba taszítani"


Boldogság az egyéni döntés, és nem a birtokolt tárgyak vagy személyek hozzák meg életünkbe! Erre kb a legutolsó szakításomkor jöttem rá, aminek 3 éve. Az előtt azt hittem, hogy akkor leszek boldog, ha lesz mellettem valaki, majd mikor ő kilépett az életemből magyarázat nélkül, akkor eldöntöttem, hogy nem más miatt leszek boldog, hanem magam miatt. Ennyi! Működik! Megjegyezném, hogy azóta sem volt senkim, de nem is ismertem meg olyat, aki megfogott volna és szabad is volt.



Ha akarod elsírhatod a bajaidat privátban. reagálok rá valamit, de több mint való nem azt, amit hallani akarsz.

2014. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én írtam neki, de úgy gondolta nem ír vissza. Nekem eléggé elkényeztetett kislánynak tűnik aki nem képes kilépni a való világba.
2014. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő rám írnál megint? ne haragudj de annyian írtak és volt olyan akinek válaszoltam de nem írt vissza de lehet,hogy véletlen átsiklottam a válaszod felett
2014. dec. 22. 15:27
 9/11 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti kommentjére pedig azért nem reagáltam,mert úgy érzem nem érdekelné a "picsogásom" nem ismerhetem meg egy kommentből,de leszűrtem a tanulságot abból amit írt és azt próbálom meg hasznosítani, köszönöm neki is,hogy írt
2014. dec. 22. 15:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem írok, mert azért a lényeget leszűrtem a válaszodból. A lényeg: Tudnál változni, de nem akarsz. A múltad rabja vagy és amíg nem beszélsz egy szakemberrel erről, addig nem leszel képes továbblépni és egyre lejjebb süllyedsz a sz_rban. És ezt most komolyan mondtam.
2014. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!