Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unalom ellen mit szoktatok...

Unalom ellen mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek,csak egy legjobb barátnőm van,de ő a párjával van,nála lakik.Mivel együtt vannak nap 24-be (párja nem dolgozik ünnepek miatt) így alig beszélgetünk.


Film nézés már uncsi. Nem tudok mit csinálni.


Várom a januárt,hogy elmehessek tanfolyamra,meg mellette keresek munkát.

De egyszerűen ez a magány,unalom ki készít :(


2014. dec. 26. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Rakj rendet a házban, takaríts, főzzél süssél valami finomat és ne ezt a k..va gépet ütögesd állandóan! Megértetted!!!???
2014. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem szoktam unatkozni, feltalálom magam. Mindig csinálok valamit.


Olvasok, tanulok, rejtvényt fejtek, nyelvet tanulok, játszok az állataimmal, takarítok, sütit sütök, meditálok, tornázom, zenét hallgatok, ráírok valamelyik ismerősömre facebookon, ha tudok akkor találkozok is vele....stb.


Annyi lehetőség van.

2014. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam unatkozni. Számomra az lenne az előnyös ha az embert úgy alkotta volna a természet hogy soha nem szükséges aludnia. Persze ha például kiránduláskor sokat kell várnom egy vonatra egy vidéki váróteremben, akkor kevesebb a lehetőségem a hasznos időtöltésre.
2014. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó időkben kiránduláskor is sok emberrel szoktam megismerkedni. Imádok kerékpáron jó messzire menni, például ha eladó tanyákat nézek. Ez nem csak fizikailag egészséges és ingyenes, de a lélek is erősödik általa. Például egy bakonyi kirándulás után fantasztikusan érzem magam, főleg akkor ha kb. 100 km-t kerékpáron/gyalog önerőből teszek meg.
2014. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélgess. biztos írtak páran
2014. dec. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dolgozz, pl végezz szellemi munkát. A fórum jó példa erre - írj hasznos válaszokat. (Persze amilyen a kérdés, olyan a válasz is... szóval ha "agyament" az adott kérdés, akkor elpoénkodhatod, azáltal is tanítod az illetőt, meg másokat.)
2014. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maszturbálj.
2014. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!