Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 23 éves fiatalember létemre...

23 éves fiatalember létemre teljesen kiégtem. Lehet ez ellen még valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem érdekel semmi. Tényleg semmi. Régen nagyon sok mindent szerettem volna elérni, illetve megvalósítani most viszont itt állok és semmi más értelme nincs az életemnek, mint elmenni dolgozni majd a bérelt 13 négyzetméteres szobámban gubbasztani. Régen szerettem volna eljutni az USA-ba, kipróbálni a repülőgép-vezetést, tanulni műszaki dolgokat az egyetemen, amatőr fotózni. Ezek közül most vannak olyanok, amiket megengedhetnék magamnak (leszámítva a tanulást, mert sajnos az IQ-m közelebb van a 80-hoz mint a 100-hoz) de már nem érdekelnek ezek a dolgok... Az emberek is meg vannak rökönyödve rajtam, szerintük nem élet az életem és nem szabadna így viselkednem, hiszen fiatal vagyok (fizikailag viszont kb. 40 évesnek saccolnak a kollégák).

Én egész életemben dolgoztam, sosem jártam el szórakozni, mint a kortársaim, sőt, nem is ismerek velem egykorú embert személyesen csak 30+ éveseket (velük jobban kijövök). Száz szónak is egy a vége: lehet kezdeni valamit ez ellen az érdektelen, kiüresedett állapot ellen? Nem tudok olyan hobbit mondani, ami érdekelne.


23 f


2014. dec. 13. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerezz egy csajt.

Gyere LoL-ozni.

2014. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barátokat kéne szereznem veled egykorúakat.. annál nagyobb segítséget senki sem adhat..

Meg barátnőt.. :)

2014. dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet semmit tenni. Megöregedtél és kész.
2014. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt sajnos elfelejtettem leírni, hogy az ilyen barátkozós, barátnőzős dolgok nem nagyon mozgatnak meg mert eléggé magamnak való vagyok ("genetikailag", kb. az összes felmenőm ilyen volt).
2014. dec. 13. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a hobbi fotózás még menj főiskolára sok fura fazon van művészeti szakon én is oda járok és imádom :D Inkább kreatívnak kell lenni mint tanulni vannak, ösztöndíjjak külföldre, sok lehetőséged lenne ha élsz vele és nem vagy lusta hozzá. Persze kifogásokat keresni mindig könnyebb...
2014. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit, kiégtünk! Ezt el kell fogadni!
2014. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég régi a kérdés, de érdekel, hogy sikerült-e változtatnod, találtál valamit az életedben, aminek tudsz élni?
2020. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én 2021-ből vagyok :D


Én is kiégtem már jó pár éve csak a macskám van meg az olvasás-írás. Néha sörözök és yutubeerekkel lógok online mikor liveolnak valamit, Puzsért hallgatok, magamnak költészetet és filozófiát tanulok. De ennyi.

Jövőkepém nincs, pláne ebben az országban. csajok engem is levegőnek néznek. Még ha lenne is túlvilág akkor sincs semmi értelme.

2021. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Üdv 2022-ből... Ugyan így vagyok. Lett valami végül? Jobbra fordult?
2022. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!