Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kihez tudok segítségért fordulni?

Kihez tudok segítségért fordulni?

Figyelt kérdés

Amanának hívnak, Kínában születtem egy igen szegény családba, rengeteg testvérrel. Az életem első pár évében nap mint nap egy dobozban kellett aludnom.

Egy nap aztán eladtak, ide Magyarországra. Egy nagy konténerbe zártak és fölraktak egy hatalmas hajóra. A több napos utazás alatt nem volt semmit ennem. Mikor megérkeztem, távol az otthonomtól, munka és a családom nélkül, semmi eséllyel arra, hogy tanulhassak, akkor realizáltam nyomorú helyzetem. Nem telt el sok idő és a testemet megvette egy Sándor névre hallgató, erőszakos, 40 év körüli férfi. Még az üzlet napján haza is vitt magához. Ez volt a legelső alkalom, hogy normális körülmények közt lakhattam. Eleinte nagyon féltem tőle, mert minden gátlás nélkül fogdosott. Egy idő után, mikor már megszoktam nála a helyemet érzelmi szálakat kezdtem bontakoztatni felé. A tőlem telhető legtöbbet megtettem, hogy kényeztessem. Nagyon hálás voltam neki, hogy mindenféle prostitúció nélkül élhettem.

Egy nap viszont furcsa dolgokat kezdett el kérni tőlem. Olyanokat mondott, hogy "Mindig is ezt csináltad". Naponta háromszor-négyszer kellett neki a testem. Később már a barátainak is felajánlott. Amikor részegek, akkor mindig engem akarnak használni. Tegnap oldalba ütött, mert egész nap csak aludtam. És mostanság mindenféle fura dolgot akar belém tömni. Legutoljára egy bontott, félcsirkét helyezett a nyílásomba és ordította, hogy: "Gyerünk, te sz*r, a ki*aszott csirkémet akarom!!". Egyre gyakrabban hív sz*rnak és egyéb neveken. "Gyorsabban te szerencsétlen!". A barátai is itt szoktak lenni, miközben ilyeneket művel velem. Nem bírom tovább ezt az embert. Gyűlölöm és a halálba kívánom! Sándor valóban létezik. Én pedig egy mikró vagyok.



2015. jan. 1. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

???


Ha mégsem kamu, akkor:


[link]

2015. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
a félcsirkéset és a mikrósat nem értem. tényleg bajban vagy?
2015. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem értitek szerintem a "kérdező" leírt egy történetet aminek az a frappáns vége hogy ha jobban megnézed a főhős egy mikró, ennyi.
2015. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

jé tényleg :D

ötletes :)

2015. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Kamu. Ha igaz lenne, lennének külsérelmi nyomai, és mivel internetet tud használni, segítséget is tudna kérni neten át, és a külsérelmi nyomok miatt lenne esélye, hogy higgyen neki a rendőrség. Az intézeti lét még mindig jobb, mint ez a kitalált fantáziavilága.
2015. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Jelentve : "Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció".
2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
eeez nagyon jó!!! :D
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emberek az utolsó sort miért csak páran olvassák el?
2015. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó! #2; #4 vagyok, elolvastam én is az utolsó sort de nem esett le. Sok volt ez nekem a szilveszter után... :)
2015. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hehe, jóóó sztori. :)
2015. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!