Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt individualista...

Vannak itt individualista (főként lányok, nők) de fiúk, férfiak is akár? Amennyiben igen az individualizmusotok miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Teszem amit akarok. Erkölcstelennek számítok az átlag konformista szemében. Ideológiámmal támasztom alá cselekedeteim(pl drogozas), DE szabad vagyok!

16f

2015. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy az individualizmusom miben nyilvánul meg azt nem tudom, és nem is érdekel. Talán pont az előző mondatomban nyilvánul meg.


Nem látom sötét, elpusztítandó dolognak az önzőséget, szerintem semmi rossz nincs abban, hogy saját elhatározásaim szerint cselekszem a nem ártás törvénye szerint - mert ha ártok, nekem is ártanak. Azt hiszem vannak, akik tévesen önzetlennek tartanak, mert nem veszik észre, hogy a nekik tett szívesség az én örömöm is egyben.

2015. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!