Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos legyek? Elegem van...

Öngyilkos legyek? Elegem van belőle hogy nincs barátnőm, nagyon rossz magányosan élni.

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 17:47
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, valamikor én is voltam egyedül. Annyira egyedül, hogy csak magamban-magamnak zenélgettem.

Éppen ott tartottam "agyban", hogy Cserháti Zsuzsától zenélgettem a Boldogság gyere haza című nótát.

Aztán vagy egy hónapra rá, este hazafelé biciklizve az esőben, találtam egy kikötött kutyát az út mellett.


A boldogság pedig hazajött.

2015. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:

Megőrültél?

Egyszer csak jön valaki, boldog leszel vele és azt is szégyellni fogod, hogy ilyen ostobaságra gondoltál.

Egyébként pedig folyamatosan, aktívan keress és akkor meg fogod találni.

2015. jan. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ne tedd!

A bátyám idén lesz 30 és még 1 barátnője sem volt, igaz ő is magányos és rohadtul hiányzik neki egy társ, de azért reménykedik, hátha egyszer majd összejön.

Én csak 1 évvel vagyok fiatalabb tőle, de még nekem sem volt kapcsolatom. De ez még nem a világ vége. Ha úgy érzed nem bírod, hívd az ingyenes lelki segély telefonszámot: 116-123

Szükséged lenne egy jó pszichológusra, ez nem szégyen, a mai világban sok embernek szüksége lenne rá (nekem is).

2015. jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Cséplő Sándor válasza:
Öngyilkos semmiképp nelegyél. 50év múlva már ilyen gondod biztos nem lesz, vagy bánni fogod hogy van egy hátra mozdítod.
2015. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
én imádok egyedül leni, élvezd csak ki
2015. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
Sportolj, pl. ússzál vagy eddzél így sokkal nagyobb lesz az önbizalmad és eléggé férfias a kisugárzásod, hogy könnyebben találj csajt, ha eddig nem ment, talán ez a legfontosabb. Ha nem tudsz jól kommunikálni, akkor olvass értelmes könyveket, vagy nézzél nem kommersz filmeket. Fontos szabály, hogy kell tudni meghallgatni a másikat és figyelni rá, a nők ezt értékelik (60%-ot beszéljen a nő, negyvenet te :)) Társkeresők, bulik, haverok társasága csupa kínálkozó lehetőség. Nem kell tartós kapcsolatra gondolni egyből, meg görcsölni, kalandok során is tapasztal az ember. Meg kell látni az éppen kínálkozó lehetőségeket, megfelelő dolgot megfelelő helyen keresni vagy csinálni. Van úgy, hogy a nagy ragaszkodás ijeszti el a csajokat, holott ők is szívesen tennének csak egy próbát. Az a tapasztalatom, hogy nem minden esetben a sok tökölődés, meg lelkizés a célravezető, a szerelem hús-vér dolog is egyben. Még azt is mondanám, hogy kedveskedni kell a nőknek meg macsóskodni, DE nem állandóan futni utánuk, vagy rájuk tapadni. Mindenki szeretni akar a maga módján: meg kell hagyni ezt a lehetőséget lánynak is, ne nyílj meg mindenben, hadd izguljon ő is dolgokon! Ha nem jön össze most azonnal, értékeld a magányt, az esőt a szelet, a napsütést a hideget a meleget, a zenét és a csendet, mert lehet később pont erre fogsz vágyni :))). Ha kötetlen és szabad vagy, az se rossz dolog ... A munkádba nem megyek bele, de mindig lehet vagy megedződni.
2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Előzőnél a pont. Menj el valami cross-fitre, erősebb is leszel, jobb testalkat, meg milyen puncikák vannak ott jujjjjj, ott lesz barátnőd az biztos. :)
2015. jan. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

- Keress szakmát, ami tényleg érdekel vagy hobbit.

- Rendezd át az életed, sportolj, öltözködj változatosan, színesen.

- Járj olyan helyekre, ahol ismerkedni lehet, de először gondold át, hogy hol van a legnagyobb esélye annak, hogy találkozhatsz olyasvalakivel, akivel hosszabb távon kapcsolatod lehet.

- Szedd elő a régi haverokat, lehet, hogy a csapatban vannak barátnők barátnői, húgai/nővérei. Légy jófej, akit szívesen látnak a bulikon.


Öngyilkosság a legegyszerűbb dolog. Nem kell küzdeni, próbálkozni.

Viszont rohadtul végleges. Az összes pillanat, amit megéltél - és az ismerőseid megéltek veled - megy bele a levesbe. Nincs újradobás, második lehetőség.


Sokan tényleg boldogak lennének, ha csak tényleg annyi bajuk lenne, hogy nincs barátnőjük.

2015. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
Ki tudja, ti itt dumáltok, és ő már rég öngyilkos lett! Ghehehe! Mi értelme vagy harmicszor ugyan azt elmondani szerencsétlennek? Szerintem ettől csak még depisebb lesz az ember.
2015. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Utolsó : talán azért mert ha másban is megfordul ez a döntés, és netalántán utána olvas , akkor megtalálja ezt , és végigböngészi majd rádöbben megkora badarság az öngyilkosság.
2015. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!