Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondolom szokásos sztori: 15...

Gondolom szokásos sztori: 15 éves vagyok, s nem csinálok semmi hasznosat. Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés

Egész nap otthon vagyok, vagy suliban. Ismerősökhöz ritkán megyek át, inkább otthon vagyok. Számítástechnika, programozás foglalkoztat (egy szóval kocka vagyok, de nem a gémer fajta). Sovány vagyok, akármennyir, akármit eszek nem hízok. Gyúrnom kéne mivel nem sportolok semmit. Ráadásul lusta is vagyok.


A korombeli fiúk mit csinálnak? Azon kívül hogy bandáznak, isznak, buliznak? Minden nap ismerősökkel lógtok? Minden nap van vmi programotok?


15/f



2015. jan. 25. 01:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen szégyeld is magad amiért 15 évesen még nem vittél véghez semmit
2015. jan. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te legalabb tudsz programozni, es igy viheted meg valamire. En is itthon ulos vagyok, de csak alvas-eves-szamitogep kozott szoktam valtogatni, ha eppen nincs tennivalo. Biztos 'kihagyom az eletem legszebb reszet', probaltam megvaltozni de nem megy, nekunk ez jutott.
2015. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb ez mintha buliznál, berúgnál, bagóznál. Idővel fog ez kamatozni , hidd el.
2015. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az egész középiskolás éveimet így töltöttem. Te legalább értesz vmihez.


20/F

2015. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj te is bandázni, inni , bulizni :D
2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én a helyedben építenék egy részecskegyorstitit ha ennyi szabad időm lenne meg jozana gysejtem
2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mi inkább boxolunk, csibészkedünk, és minden jót csinálunk, a mának élünk
2015. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hasonló voltam, csak felfedeztem egy nagyobb dolgot, amit érdemes csinálni, szervezni az ellenállást...

Viszont ez teljesen normális, azt csináld, amihez van kedved. Ha dögleni van, akkor azt. :)

2015. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem sportolni itthon, születésnapomra kértem egy súlyzószettet. De az a baj, hogy testalkatom olyan, hogy nem tudok hízni, így izmosodni sem. De az élettartamomnak legalább jót tesz.
2015. febr. 17. 15:01
 10/10 anonim válasza:

Hát nem sok köze van annak hogy nem tudsz hízni ahhoz, hogy izmosodni se tudsz akkor. :D

A lényeg hogy ne add fel! Ha kell heti hétszer csináld.

Netről tudsz edzéstervet is lesni, amit súlyzóval lehet.

Ezekmellett fontos hogy a fekvőtámaszt, meg az alap gyakorlatokat se hanyagold el :)

Érdemes fehérjéből többet bevinni, és ha kitartó vagy akár 1 hónap alatt már látszódni fog az eredmény.

2015. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!