Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Még is miért van ez?

Még is miért van ez?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.Elég sokat dolgozom,elvégeztem az iskoláimat is,nem drogozok,nem iszom,nem tettem soha semmi rosszat.Segítőkész vagyok,jószívű.Persze nem tökéletes.


Egyetlen bajom van,hogy félig sajnos cigány vagyok,mind össze a hajamon,és egyéb szőrzetemen látszik mind ez.A bőröm fehér,a hangom sem olyan mint egy cigányé.Sose loptam,és mint írtam,senkinek se tettem semmi rosszat,még a hajléktalanoknak is vittem ennivalót,vagy néha egy pár száz forintot.Tegnap pl a mellettem lévő "gyerek",elment az idős néni mellett,aki csak annyit kért,hogy segítsen a metróig levinni,a kb 50-kg táskáját,épp ment az unokáihoz,én oda mentem és mosolygós arccal megköszönte,hogy levittem neki,még mondta is,hogy képzeljem el hogy ő a nagyim,talán megérezte hogy nekem már nem élnek.

Mindent megtettem,amit ember tehet.Nem jártam szórakozó helyekre,helyette tanultam,és igen van egy jól kereső állásom,több mint 1 és fél éve.


Nekem egyetlen dolog fáj,hogy sokszor ha felszállok a buszra illetve a metróra,sokak szemében látom,hogy na itt egy b.cigány,és fáj nekem sokszor ez,és sokszor magamra veszem.

Mintha én tehetnék arról,hogy anyám 24-éve össze állt egy rohadt cigánnyal.Én sem ilyennek akartam születni,mellesleg mikor megszülettem,már rég elváltak.

Anyum Magyar,nevelő apám is,normális nevelést kaptam,mindenem megvolt,de viszont én nem úgy nőttem fel,mint a mai naplopó kis hülye gyerekek,én 12-éves koromtól nem kaptam zseb pénzt,mindenért én dolgoztam meg,idős nénikhez jártam kertet takarítani,vagy szóró lapoztam,fát mentem vágni,pakolni stb.

Nem tartom magam sem helyesnek,sem rondának.Inkább átlagos,több lány véleménye alapján.Minden barátnőm Magyar volt.Én is elítélem a cigányok viselkedését,mint mások.De komolyan,miért kell mindenkit egy kalap alá venni?Vagy mit csináljak fessem be a hajam,meg a szemöldököm,és ez megoldás lenne?


Néha nagyon rossz,mikor egy fáradt nap után haza fele,látom néha a rossz nézést,vagy ha előttem áll valaki,a mozgó lépcsőn,hátra néz és rögtön megnézi a táskáját,hogy nem-e nyúltam bele,és maga elé teszi..Egyrészt sosem lopnék,mellesleg meg több tízezer forint van nálam,de ha nem lenne így,akkor sem tennék ilyet soha,mert sose loptam még egy 100-ft értékű csokit sem.


Van valakinek valami ötlete,hogy hogy lehetne ezzel így együtt élni?Mert volt hogy majdnem elsírtam magam,annak ellenére hogy nem vagyok az a sírós típus.


2015. jan. 31. 18:42
1 2
 11/11 loresztosz válasza:
miert szerintem jo ha valaki cigany nekem nincsen bajom azokkal orulj hogy felig az vagy vagy koltozz ki Romaniaba ahol az orszag 90% cigany :D
2015. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!