Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden játék elszállt a...

Minden játék elszállt a gépemről, és már nincs már hova húzódni az emberek elől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindenki csak megaláz. A főnököm, a munkatársaim, a falumbeliek. Egy barátom sincs, és már a játékok sem várnak otthon mert az öcsém úgy alakította újra a gépet, hogy ne fussanak rajta. Nincs hova menekülni előlük
2015. febr. 7. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mese, szembe kell nézni a félelmeiddel. Öcséddel vagy mással szoktál beszélni ezekről? Sokat segíthet, ha eltudod mondani valakinek és nem érzed magad egyedül.


A másik, hogy ki kell állnod magadért, mert mindenki beléd fogja törölni a lábát. Még az is lehet, hogy csak túlságosan magadra veszel mindent. Miért aláznak szerinted? Miket csinálnak?

2015. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne menekülj, itt az ideje a sarkadra állni! Szerntem az öcsád nem véletlenül nem akarja, hogy játékba menekülj, biztosan így akar segíteni neked, hogy végre kimozdulj a kis buborékodból! Persze hogy nincs barátod, ha állandóan otthon ülsz! Mozdulj ki otthonról, ismerkedj! Hány éves is vagy? Biztosan találsz a közeli nagyvárosban valami neked való programot, ha akarsz. Hidd el, csak az első lépéseket nehéz megtenni, de ha azon túljutsz, akkor kitárul a világ.

Legyél optimista, hagyj fel az önsajnálattal, ha lúzerként viselkedsz akkor úgy is fognak kezelni!

2015. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*öcséd
2015. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó pszichológust...
2015. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kibeszélneka hátam mögött, néhányan be is szólnak. Amikor próbálok beszélgetni, akkor kiröhögnek, mert dadogós vagyok meg van még néhány beszédhibám.
2015. febr. 7. 12:21
 6/7 anonim ***** válasza:
elég buta aki ezért kinevet. viszont ha már dolgozol, feltátelezem, hogy felnőtt ember vagy. minthogy még kereseted is van, magán úton is járhatsz logopédushoz, aki segíthet a beszédhibákon, talán attól (is) magabiztosabb lennél.
2015. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.) Tedd újra te a gépet és azonnal fut rajta újra minden. Nem is értem, hogy lehet úgy valamit újra alakítani, hogy kevesebbet bírjon.(?)


2. Mit szólnál hozzá, ha elköltöznél és mindent előlről kezdenél? :)

2015. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!