Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gondoljátok hogy az elfojtott...

Gondoljátok hogy az elfojtott érzelmek kiválthatnak ilyen érzelmi ingereket?

Figyelt kérdés
Igazából melankolikus ember vagyok amit főleg az egyedüllét vált ki. (nem találok megfelelő lányt) De mostanában nagyon is tetszik 2 lány de az egyik megmondta hogy nem kellek neki, a másikkal pedig annyira jóban vagyok hogy féltem a barátságunkat. Ezeket nagyjából fel is dolgoztam. Mégis rám tör olyan 2-3 óránként egy frusztráló idegesítő alapérzet amit nem tudok hova tenni, hogy mitől lehet és mit tudnék tenni ellene.

2015. febr. 8. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Nem kizárt - bár nem vagyok szakember, inkább pszichológust kérdezz, ha szükségét érzed. Amit leírsz (frusztráló idegesítő alapérzet) az szerintem szorongás.

[link]

2015. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát bizonyára kiválthat, még ha nem is elfojtott érzéstől lenne szó, de ezeket az érzéseket fellehet dolgozni, vagy találni olyan tevékenységet (sport, olvasás, írás, stb.), amiben levezeted. A levezetés rendszeres átmeneti megoldásként működhet, de közben lehet pszichológus segítségét kérni arra, hogy mélyebben feldolgozd. Vagy szerintem egyszerűen jóbaráttal/családtaggal való mélyebb beszélgetés is jó lehet, ha van olyan akivel igazán tudsz, és jól hatással van rád. Vagy pusztán önmagadat is szembesítheted az érzésekkel, pl. miért nem sikerültek az eddigi kapcsolatok, milyen okod van rá, mit értesz megfelelő lány alatt, mennyire tudod, hogy mit akarsz, és miért nem találod meg?
2016. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!