Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondolsz azon emberekrol,...

Mit gondolsz azon emberekrol, akik felvetik az ongyilkossagot, mint menekulo modszert?

Figyelt kérdés

Egyre tobb kerdest talalok azzal kapcsban, mit tegyen, hogyha "megunta az Eletet" vki... 13-14 evesek is!?!

Segitettel mar valakin a tanacsoddal? Aka'r

a kornyezetedben, aka'r forumon?


2015. febr. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Fura, nem tudom elképzelni, hogy valakit ne érdekeljen, hogy mi lesz majd 10-20-30 év múlva vele, az életével, az ismerőseivel.

Nekem is volt már sok rossz az életemben, de pont az adott erőt, hogy majd x év múlva lehet, hogy jó lesz.

2015. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom hogy mindenkinek van joga öngyilkossághoz. Tudom hogy ez nagyon szörnyen hangzik, de mégis hogy lehet elvárni egy embertől hogy éljen?! Minden ember szabad és szerintem ebbe bele tartozik az is hogy rendelkezik az élete felett! A módszerek meg már megint más téma. Habár hozzá kell tennem hogy amennyiben mások (családtagok, barátok) mellet teszi ezt valaki már teljesen más a véleményem.

Egy egészséges ember soha nem kívánná a halált, de sajnos sok ember nem kap/kapott elég figyelmet és szeretet...

2015. febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Eretlenek meg abban a korban, ezert hivjak oket ugy, hogy - most nagyon meglepot irok - gyerek.
2015. febr. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek joga van eldönteni mit tesz az életével. De még ha én is kerülök néha depresszióba, mindig az lebeg a szemem előtt, hogy még olyan sok minden van amit nem láttam, hogy képtelen lennék feladni. Az éremnek is két oldala van, ahogy az életünk is vehet rossz és jó irányt is.

A kíváncsiságom túl erős, hogy feladjam. Még ha néha unom is az életem, akkor sem adnám idő előtt semmiért.

2015. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
46%
Akkor érezzük ezt, mikor messzire kerülünk Istentől.Ilyenkor vissza kell térni a kkinduló ponthoz ,Jézus az út! Az ő fénye átragyog a könnyeken és ha benne hiszel békére lelsz : D
2015. aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!