Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkedhetne egy...

Hogyan ismerkedhetne egy magam fajta ember?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és egy kihalt helyen lakom. Itt a szó szoros értelmében nincsen semmi: a legközelebbi bolt 10 km-re van, ugyanez a helyzet a busszal is, nincs használható internet. Itt nincs más csak össze dölt romos épületek, a többség már rég elköltözött innen.

A szüleim betegek, ezért a ház táji dolgok mind rám szakadnak (mosás, fűtés, főzés, takarítás, stb.)

Az iskolában nem tudtam barátokat, ismerettséget szerezni. Nincsen barátnőm, soha nem is volt. Amióta vége a sulinak nagyon magányos vagyok, napokig még az interneten sem beszélek senkivel sem :(


Hogyan/hol ismerkedhetne egy ilyen sorsú srác? :(



2015. febr. 21. 14:56
 1/9 anonim válasza:
Esetleg szomszédok közül valaki?
2015. febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
költözz el
2015. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs szomszéd


Az odáig ok, hogy elköltözöm, de ha beköltözöm vhova ott hogyan tovább? Ilyen korban már rég mindenkinek meg van a saját köre. Nekem mindent a 0-ról kell kezdenem :(

2015. febr. 21. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:

rengeteg lehetőség van. indulj ki pl. az érdeklődési körödből.

csak nyitnod kell az emberek felé, közösségbe járni. egy másik környéken.

2015. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy egyedül leszel a problémáddal, ha majd egyszer elköltözöl. Rengetegen a te korodban költöznek el otthonról, és sokszor más városba. Mert ugyanúgy, mint te kisvárosban, faluban, tanyán nőttek fel, és inkább egy nagyvárosba költöznek, netán külföldre, ahol több a munkalehetőség, jobb az infrastruktúra, stb.

Én magam anno 23 évesen költöztem el egy Pesttől 60 km-re lévő faluból fel Pestre. És nagyon sok olyan emberrel találkoztam ott, aki ugyanígy messziről költözött oda.

Tehát rengeteg olyan fiatal van, akinek szintén ki kell alakítania a baráti körét egy másik városban.

2015. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

2-es és a többiek.

A kérdező szülei betegek. Ti magukra hagynátok így a szüleiteket?

Szerintem nem.

2015. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad mártírnak lenni! A saját életünkre kell koncentrálni!


El kell onnan költözni, ahol nincs munkalehetőség. Vagy ha netán van, ámde egy másik (nagyobb) városban, környéken jobbak a lehetőségek, oda kell költözni.

Ha ott marad ápolni a szüleit, lehet, hogy még eléldegélnek 30-40 évet is a szülők, addigra meg a kérdező is erősen középkorúvá válik, aztán ott marad egész életében munka nélkül, vagy alkalmi munkákkal, vagy olyan munkát végezve, amitől sokkal jobbat vagy jobban fizetőt is kaphatna egy másik városban.

Így egy nőnek sem fog kelleni ráadásul, ha nincs fix munkája.


Így élje le az életét? Magányosan, ápolva a szüleit, egy fillér nélkül?

Én ezt nagyon nem ajánlom!

2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg egyetlen normális szülő sem akar ilyen életet a gyerekének. Inkább biztatni kéne a szülőknek a kérdezőt,, hogy menjen csak el, élje a saját életét máshol.
2015. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod velem beszélgethetsz.Én is 20 éves srác vagyok.
2015. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!