Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek véglegesen becsődö...

Szerintetek véglegesen becsődölt az életem?

Figyelt kérdés

Nem igazán látok már kiutat :( A velem egy korú ismerőseim már házasodnak, vagy gyerekeznek esetleg a szuper izgalmas huszonéves életüket élik. És az enyém nem az, nem tudok olyan részt mondani az életemből ami tökéletes lenne. Azokat, akiket barátaimnak hittem, szép lassan elszivárogtak mellőlem. Próbáltam egyiket-másikat elhívni valahova, mert szeretnék elmenni bulizni vagy koncertre, de nem jönnek el. Pedig nagyon szeretnék barátokat, olyan jó lenne programokat csinálni, de úgy látszik esélytelen.

Munkám szerencsére van, de egyre nehezebb, a tavasz valószínűleg pokol lesz, mert egyedül fogok vinni egy egész irodát és senki nem lesz aki segítsen. Nagyon félek hogy mi lesz és hogy hogy fogom bírni.

De ami a legnagyobb probléma az a szerelem. Nem is volt még, és mostanában nem is látok esélyt rá... Az évek óta növekvő stressz hatására felszedtem egy jó kis súlyfelesleget - jó nem vagyok godzilla - de eléggé rondának meg kövérnek tartom magam. Szóval így tutira nem kellenék senkinek :( Meg amúgy sem áll velem szóba senki, az arcom alapján 18-nak tűnök, és egy gyerekkel nem akar járni senki :( Hiába sminkelek, úgy nézek ki mint egy tini. Pedig 26 vagyok. Elmegy mellettem az életem, és ha sikerülne is külsőleg teljes változást elérnem, annyi idő alatt már 27 leszek és még mindig nulla tapasztalattal az életben, ráadásul nem motivál hogy lehet hogy akkor sem fogom megtalálni a szerelmet.

Az én életem ennyi volt? A munkámba beleőszülve, barátok és szerelem nélkül fogok megöregedni? Nem tudom mit tehetnék még...



2015. febr. 22. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem fogod elhinni, de csak idő kérdése, és más lesz a véleményed az életedről. És nem azért, mert olyan nagyon megváltozna. Csak az értékrendje változik az embernek a kor előrehaladtával.

Én pl tök egyedül élek (leszámítva a macsekomat), barátom egy szál se, de lesz@rom. Szupper!

Mondok egy titkot:azt kell akarni, amit el tudsz érni. Ennyi!

2015. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, az csak ront a helyzeten, várj és legyél nyitott, barátságos.
2015. febr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

En 27 evesen ismertem meg a parom, gyermekem apjat. Soha nem voltam szep vagy vekony. Partnerem sem volt igaza. 26 evesen kilatastalannak ereztem az eletem. Koverebb voltam mint most, nem tetszettem magamnak, 3 honap alatt 20 kg-ot lefogytam, meg igy is jocskan sok maradt rajtam, de jobban ereztem magam. A sarkamra alltam es odamentem egy bulizos ismerosomhoz es megkerdeztem 1-2x elmehetek-e vele? A masodik alkalommal megismertem a buliban a parom. Most 5 evvel kesobb 8 honapos terhesen meg mindig alig hiszem el, hogy ennyire nem hittem abban, hogy valaha is boldog leszek es lesz csaladom is.


Szoval nem vagy meg olyan elveszve, hogy kilatastalannak erezd a helyzeted. De ha csak a otthon ulsz es sirs akkor tenyleg nem lesz jobb!

2015. febr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Próbálkozom is, csak egy idő után mindig feladom, mert megszólal egy kis hang fejemben, hogy úgyse leszel olyan szép mint más, meg víziló vagy stb... :S Elmentem egyszer jógázni, hogy legalább hajlékonyabb legyek, hát én voltam a legbénább, nagyon kilógtam a sorból :S

Gratulálok a sikereidhez és a babához 3-as :)

2015. febr. 22. 09:58
 5/18 anonim ***** válasza:

26 évesen leírnád magad? Ne röhögtess. Én 31 évesen ismertem meg a feleségem. Előtte 5 évig voltam egyedül, és hallgattam Molnár V. Jóska bácsit, aki mondogatta az előadásain: "Egy feleséget, egy barátot mindenkinek ad a Jóisten!" És nem hittem el én se...

Kis önbizalom kéne! Ha jól tudsz angolul, ajánlom Lenon Honor videóit a TeCsőn társkeresés, párválasztás témában.

2015. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

3.as vagyok. Köszönöm!


A hangot a fejedben meg lődd le, ha legközelebb beszól! Egyáltalán nem kell rá hallgatni! Amúgy meg sok pasi van aki nem a csontkollekciókat szereti, lásd az én példámat. Ha én is hallgattam volna arra a hangra most hol lenne a gyerekem? Nálad is arról van szó, hogy kényelmesebb siránkoznod, mint tenni ellene valamit. Én is ilyen voltam, aztán egyszer ráálltam a mérlegre és rosszul lettem magamtól. Elhatároztam, hogy megváltozok és attól semmilyen lusta, rosszakaratú belső hang sem tudott eltéríteni! Ha annyira szégyenled a kinézetedet akkor eleinte ne menj társaságba tornázni, nagyon sok dvd-t lehet kapni.

Bocsi, ha sértőnek hangzik, de ez az igazság.

2015. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szia írtam privátban.
2015. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehez, de ne ird le igy magad.

Sokan ereznek igy. Valaki tobbszor, valaki kevesebbszer.


Nekem az segitett, hogy atgondolom, milyen eletet is akarok (meg ha az eloszor lehetetlennek is tunik) es lesz.rom, hogy ki mit gondol, veghez viszem.


Nagyon nehéz, foleg egyedul, de amikor realizaltam magamban, hogy a sajat almaim igazabol csak nekem fontosak (meg azoknak sem olyan fontos, akik szeretnek, de ez természetes), akkor rájottem, hogy csak en tudok tenni erte. Persze ez az egesz egyértelmu dolog volt elotte is, csak mas a sziveddel is tudni.


Arra keszulj fel,hogy lesznek rossz napjaid is, de gondolj arra, hogy ezek csak erzesek, el fog mulni. Csak ne add fel.

2015. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
én fiatalabb vagyok nálad, mondjuk a külsőmmel nincs igazán gondom de sajnos nincs munkám és nincs végzetségem bár nyelveket beszélek, van egy kapcsolatom aminek alig ha van jövője,barátaim nincsenek,nem járok szórakozni, egyetlen barátom a laptopom. Nem vagy egyedül..
2015. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

énis ilyen kilátástalannak érzem az életem, rengeteg csalódás, egy komoly kapcsolatom nem volt, sosem értékeltek!

Nincsennek barátaim akik voltak , nem is igaziak voltak, sok évessel ismegszünt , amiről ő tehetett igazán...

van 3 lány ismerősöm, akiket kedvelek, de nem művészeti érdeklődésüek, igy nem tudok semerre elmenni, nagyritkán mikor ráveszem magam hogy egyedól elmerjek menni előadásra..szórakozás évek óta semmi, borzalmas igy élni, diszkókat nem birom....4 fal között vagyok, és még munkám sincs, mikor volt aban is jelentéktelennek éreztem magam, ami nem vezetett sehova, nem tudom hol tudnék olyan lánnyokkal ismerkedni akik jószivűek, és olyan érdeklődésüek mint én.....pasi/baráttal kapcsolatban már kezdem teljesen feladni..mindig más volt a jobb:/

28n

2015. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!