Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki egyedül él, és szeret...

Aki egyedül él, és szeret egyedül lenni, illetve nem is akar párkapcsolatot, annak miért jó így, mi az oka, mit szeret benne?

Figyelt kérdés

Nem teljesen antiszociális emberekre gondolok,tehát azért van munkahely,kollegák,ismerősök,csak az otthoni magánéletre vonatkozóan,illetve a szex hiányára,vagy a szex hosszabb ideig való szünetelésére.

Miért jó ez az élet annak,akinek jó?



2015. márc. 14. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt csinálok amit akarok és azt fektetek le, akit akarok.
2015. márc. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
lehet csak titeket kerül...
2015. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ekvinitus ***** válasza:
89%
Mert például így annyit, akkor írok ide amennyit és amikor akarok, és nem kérdezi meg senki hogy mit csinálsz? Párkapcsolat után egyre jobban élvezem az egyedüllétet. A napi rohanás után kifejezetten jól esik az üres teljes csendben lévő lakásba hazajönni, leülni és hallgatni a semmit. Szóval vannak nagyon jó oldalai a "szinglizmusnak", már ha hímneműekre szabad a szingli szót használni.
2015. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

honnan veszed , hogy jó nekik? ok mondják?

én is egyedul vagyok és bár ha megkérdezik tolem, hogy miért én is azt mosndom mert jó nekem igy.pedig nem.csak , ha ezt mondanam, akkor az lenne, hogy akkor változtassak.csakhogy nemtudok, akkor meg az lenne , hogy ne rinyáljak.na én pl azért zárom le ezt a temat annyival, hogy jo igy.

épp eleg az , hogy szar egyedul, nem kell, hogy még folyton piszkáljanak is ezzel.

2015. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még ugyan a szüleimmel élek, de tekintve az eddigi életemet gondolom ezek az egyének azért élnek egyedül, mert nem találnak maguknak társat :(


20/F

2015. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Kevered az aszociálist az antiszociálissal. Két teljesen eltérő dolog.


Az emberi kapcsolatokhoz kompromisszumok kellenek, szerepeket kell vállalnod, be kell illeszkedned bizonyos szinten. Párkapcsolatban ez még jobban kijön.

Én nem akarok igazodni. Nincs szükségem és nem is vonz a szerelem - nem csalódtam senkiben, mielőtt valaki ezzel jönne. A legfőbb ok a már korábban említett nem-igazodni akarás, emellett még ott van, hogy az ember azt csinál, amit akar. Szó szerint. Nem kell mások kedvében járni, áttenni programokat, mert valaki nem ér rá, duplán főzni, több energiát/vizet/stb fogyasztani. Több pénz marad magamra és még a csendet sem zavarja senki. Ez a szabadság egy formája.

Valakit a párkapcsolat dob fel, így érzi magát teljesnek. Én egymagamban is egész vagyok. Egyedül is megy minden és élvezem.


Van még kérdés? :)

2015. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nem jó, csak épp nem talál maga mellé senkit. De vannak olyanok, akik meló után haverokkal, ismerősökkel lógnak, és tényleg nem is vágynak ezekre a dolgokra. A szex meg nem olyan dolog mint az éhezés, ha leköti magát az ember akkor meg lehet szokni a hiányát, és szerintem az emberek jelentős része max beszél amúgy is róla, de csak szökőévben egyszer csinálja.
2015. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A függetlenséget és a szabadságot szeretem benne.


Nem is fogok változtatni!

2015. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"A szex meg nem olyan dolog mint az éhezés, ha leköti magát az ember akkor meg lehet szokni a hiányát"


Már pedig de, egészséges embernek kb olyan, mint az éhezés, viszont ott az önkielégítés. Abszolút semmi ciki nincs benne.


Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: nekem történetesen olyan a személyiségem, hogy remekül elvagyok az én kis világomban, amolyan egytagú farkasfalka vagyok. :D Nem kell máshoz igazodnom, ez tényleg hatalmas szabadságot jelent. Mivel nem igénylem egyáltalán a társaságot, megengedhetem magamnak, hogy nagyon válogatós legyek partnerek terén. Ha annyira akartam volna szexelni, kb csak válogatnom kellett volna sok esetben. Nem hitvány az orcám egyáltalán ;), sportos vagyok, viszonylag intelligens, tudásomnak és tapasztalatomnak köszönhetően meg anyagilag is stabil lábakon állok, de számomra a szexnek érzelmek nélkül nincs értéke, nem jobb annyival a recskázásnál :D, hogy megérje bevállalni a vele járó kockázatokat...

2015. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én azért akarok,mert nem tartozok senkinek elszámolással.
2017. dec. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!