Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan lany, akinek...

Van itt olyan lany, akinek nincsen semmilyen elvarasa egy fiuval szemben a kulsot tekintve? Termeszetesen nekem sincsen vele szemben. Leteznek egyaltalan ilyen lanyok? 22f

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 13:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Nincs és nem is lesz.

Nem csak a nők, de a férfiak közt sincs olyan, akiknek a külső egyáltalán nem számít.

A külső fontos és nem elhanyagolható tényező egy párkapcsolatban.

2015. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem számít. Tehát egy már van. Meg is van döntve.
2015. márc. 22. 14:29
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Takarodj már megint ezzel a kérdéssel.
2015. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Minden nap felfogom rakni. Szokj hozzá.
2015. márc. 22. 14:46
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Hiába gondolod azt, hogy neked nem számít a külső. Mivel nem volt még párkapcsolatod, nem tudod, hogy ez hogy működik.

Fizikai vonzalom nélkül nincs párkapcsolat. Szokj hozzá.

2015. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Így neki!:-D
2015. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Elkepesztonek tartom, hogy annyira kulsoseges lett a vilag, hogy mar azt sem tudjak az emberek elhinni, hogy vannak olyan emberek, akiknek nem szamit a kulso.
2015. márc. 22. 16:05
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Fizikai vonzalom nélkül is lehet párkapcsolat, de csak akkor, ha aszexuális, és gyanítom nem az.
2015. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Engem egy fiúban mindig az fog meg elsőre, ha értelmesen és mélyen el tudok vele beszélgetni. Nekem ez a legvonzóbb. És ha ilyen szinten elkezdek hozzá vonzódni, akkor külsőre bármilyen is legyen, elkezd tetszeni külsőleg is. Valahogy a külsejéhez társítom a belső tulajdonságait is. Lehet hülyén fogalmaztam, de remélem érthető.
2015. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
46%
Nekem igenis nagyon fontos egy férfi külseje! Nem állok akárkivel szóba, legyen 130 kg felett, legyen pattanásos, imádjon szenvedélyesen kecsapos pizzát enni a fotelban! Cserébe ugyanezt elvárhatják tőlem is!
2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!