Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 éves fiú vagyok, mondhatjuk...

18 éves fiú vagyok, mondhatjuk hogy nagyon gyenge erőnléttel. Szerintetek nagyon gáz lenne ennyi idősen gyengén elkezdeni bokszolni (természetesen nem versenyszinten. )? Egyáltalán engednék-e hogy ilyen "izommal" odamenjek?

Figyelt kérdés
Sokat erősítene? Illetve hogy fogadnának ott az emberek?
2013. jún. 18. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Teremfüggő, de ha megmutatod hogy csak a tested gyenge és kitartasz, csinálod rendesen akkor befogadnak.

Attól nem kell félned hogy össze-vissza vernek poénból :)

2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, még nem nagyon voltam ilyen edzésen, de szerintem menj el nyugodtan, egy kis izmosodás rádfér :)
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem valószínű hogy elküldenek de én pl. nem szeretem ha valaki nagyon gyenge és úgy lejön edzeni (meg aki 150 kilós elhízott) szóval illene erősíteni.

Valamennyit persze erősödnél de egyél rendesen edzés előtt mert elájulsz

2013. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mit értesz nagyon gyenge erőnlét alatt?
2013. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aikiboxer ***** válasza:
35 évesen kezdtem el. :) Úgyhogy hajrá. :)
2013. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz? Hogy itt ülsz a gép előtt, és rínyálsz, mert nem érzed elég tökösnek magad, hogy azt csináld amit szeretnél. Ilyen mentalitással nem fogadnának szívesen, és hamar kihullanál.

Majd ott megerősödsz, azért mész oda, hogy erősebb legyél, jobban tudj bunyózni, mozogj valamit. Vagy a mai világban már az is gáz, ha valaki hiányosságai tudatában fejlődni kíván?

Senki sem születik erősnek, maximum csak a kanadai favágók. Mindig el kell kezdeni valahol, mindenki volt kezdő. Csak aki ezt elfelejti, az szokott bunkózni, és terjeszteni a "paraszt bunyós/gyúrós sztereotípiát...

2013. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jobb is hogy nincs rajtad izom ,edzőm is azt mondta az a legjobb ha valakin nincs izom mert ők majd csinálnak rá olyat amilyen kell szóval nyugi ,menj le meglátod jó lesz az csak olyan helyre menj ahol kemény edzés van
2013. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!