Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni, aki úgy gondolja magáról, hogy elvont vagy más?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy már kezd kissé zavarni a magány. A suliban megkaptam már pár tanártól az elvont jelzőt, és igazából mindenki tudja, hogy kissé más vagyok, mint a többiek,én is érzem néha. A mostani fiatalokkal nem igazán tudok barátságot kötni, főleg a gondolkozásuk miatt. Elbeszélgetek velük, ha nagyon muszáj, de közelebbi kapcsolatba sehogy se tudok senkivel se kerülni. Most viszont úgy érzem, kezdem elveszíteni teljesen az érdeklődésem az emberekkel kapcsolatban, folyamatosan felszínes emberekkel találkozom, és úgy érzem, szükségem van valaki olyan társaságára, aki olyan, mint én... Kicsit elmebeteg, kicsit depressziós, önmarcangolós, szadista stb. :)
2015. márc. 28. 14:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én különcnek tartom magam, szóval más vagyok elvileg. Írj! :)
2015. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát én is elég fura lennék :)) megkérdezhetem, hogy fiú vagy vagy lány?:) 23f
2015. ápr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
írjál nyugodtan ha szeretnél:D
2015. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!