Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 évesen egyedül érzem...

14 évesen egyedül érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy kell valaki akivel beszélhetek, akinek igazáb elmondhatom az érzéseimet mert nagyon rossz magamban tartani.Talán attól ahogy alakult az életem, de valahogy egy ilyen személyt csak lánynak tudok elképzelni.Hol találhatok ilyet?Legjobb lenne ha kecskeméti lenne..Persze ha valaki neten akar velem beszélni a távolság miadt, az is nagyszerű lenne mert én nem tartom sokkal kevesebbre ezt a beszélgetési módot sem.

2015. márc. 25. 21:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek mindenkitől hogy szokásom lefelejteni lényeges dolgokat mint például azt, hogy fiú vagyok.
2015. márc. 25. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ne itt akarj becsajozni, főleg ne ilyen száni dumával.
2015. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
én 15 éves lány vagyok, nem kecskeméti, de én is nagyon egyedül érzem magam, ha gondolod írhatsz :)
2015. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
beszélgess velem! ˘^˘
2015. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
37%
Kecskeméti jelen! 13/L
2015. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megjegyezném nem csajt keresek hanem beszélő társat, az ok hogy lányt rudok csak elképzelni az azért van mert a férfiak nem igazán állták a helyület ilyesfajta dolgokban (apám elvált tőlünk, nevelőfaterom hozzám se szól, az osztálytársak eléggé "faszok" ahhoz hogy ne lehessen velük ilyenről dumálni)
2015. márc. 26. 15:04
 7/9 anonim ***** válasza:

En is egyedul erzem magam.

Lany vagyok de nem kecskemeti:/

De irhatsz nyugodtan:)

2015. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok, nem Kecskeméti, de szívesen beszélgetek. :)
2015. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha gondolod nekem is írhatsz.:) 15L
2015. ápr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!