Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik jobb? inkább egyedül...

Melyik jobb? inkább egyedül lenni egy irodában a munkahelyen vagy többen együtt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül.


Hidd el.


Nem barátkozni, haverkodni mész.


És úgyis előbb utóbb belédkötnének valamivel kapcsolatban.

2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ milyen típusú ember vagy és milyen munkát végzel.


Én jobban szeretek a munkámnál több emberrel egy irodában lenni, így a hívásokat gond nélkül át lehet irányítani a következő asztalhoz, bármikor könnyen kérhet/nyújthat az ember segítséget a saját/másik munkájához, és ami a legfontosabb hogy nem fordul be, van emberi kontaktus. Sok óra magányos munka után az ember könnyen feszültté válik.


Persze az sem jó, ha túl sokan vannak egymás nyakán, pl. 30-40-en egy amerikai típusú irodában kis paravánokkal elválasztva, és mind üvölt...

2013. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy milyen típus vagy, milyenek a kollégák.

Egyedül néha unalmas lehet, de ha a csapat nagyon rossz, valaki összeférhetetlen, akkor viszont jobb egyedül.

2013. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és az hogy milyen munkát végzel

koncentrálnod figyelned kell aakor nem túl jó ha zajonganak

2013. nov. 9. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én azt szeretem, hogy hajnalban bemegyek, és egyedül vagyok, tudok dolgozni, haladni nagyon intenzíven. Három óra alatt megcsinálok egy egész napos munkát kb.

Aztán szeretem, mikor már napközben nem vagyok egyedül, van kihez szólni.

Így együtt a jó, szerintem.

2013. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen a munkatársaktól függ, ha a munkatársak zavarnak a munkában és nincsenek tekintettel másokra akkor inkább jobb egyedül, de ha választani lehet inkább olyanokkal dolgozom akikkel jól kijövünk(ez alatt nem azt értem hogy haverkodunk, hanem hogy segítjük vagy legalább nem hátráltatjuk a másik munkáját)
2013. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül szerettem dolgozni. Mióta összeültetek egy pici szobában még két kollégával, az számomra felért egy elemi csapással.
2013. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!