Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok olyan 30+ éves felsőfokú...

Sok olyan 30+ éves felsőfokú végzettségű és/vagy sikeres karrierrel rendelkező nő van, aki így túl a 30-on (40-en) úgy érzi, inkább a társas kapcsolatok építésére kellett volna több energiát fordítania, mivel eléggé magányos?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Én erre 23 évesen döbbentem rá. Az egyetem alatt nagy sikereket értem el (országos második lettem versenyen, mindenféle nemzetközi dologban benne voltam), de másra nem is volt időm. Egyszer csak azt vettem észre, hogy évek óta egyedül vagyok. Na, azóta fordult a kocka. Sosem késő változtatni.
2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy ilyen nőt jól.

55 éves,dr.közgazdász,főiskolai tanár,e mellett ingatlanozik,budai úri helyeken kavar,viszont szép lassan mindenki elhagyja,mert semmi nem érdekli,csak az úri sznobozás,és a budai négyzetméterek.

2015. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Férfiak nem lehetnek magányosak?
2015. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

"Férfiak nem lehetnek magányosak?"


De, viszont mi nem futunk ki az időből.

2015. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Hogy érted, hogy kifut az időből?
2015. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Egy férfi 30-40-50 akár 60 évesen is lehet igazán vonzó és férfias, továbbá elvileg élete végéig nemzhet gyermeket. Egy nőre ez nem igaz. Többségük már 30 éves korukban erősen elkezd hervadozni, eltűnik a fiatalság, a hamvasság, 40 felett pedig jön a menopausa és a családra esélye sem lesz, kifut az időből. Arról nem is beszélve hogy a férfiak többsége a 16-30 maximum 35 közötti nőket preferálja.
2015. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Nem azért dolgoztam annyit, mert nem akartam időt szánni a párkapcsolatra (vagy baráti kapcsolatokra), hanem azért, mert nem találkoztam olyannal, akivel kölcsönösen szívesen megosztottuk volna az életünk (barátaim vannak, nem is sajnálom tőlükaz időt, de ugye az nem ugyanaz).

A munka nagyobb eséllyel visz "sikerre", mint a társasági életre fordított idő, hiszen az, hogy egy párkapcsolat összejön-e (és tartós lesz-e), az nagy lutri (életem eddigi összes igazán fontos emberével teljességgel véletlenül futottam össze), míg a karriernek mégiscsak több köze van a befektetett munkához (legalábbis szeretem ezt hinni:S)

Szóval most állhatnék itt pár és karrier nélkül, ezek közül legalább az utóbbi megvan. Az előbbi meg..., végső soron egy pillanat műve lehet:)

2015. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

Milyen helyen élsz, ahol a 30 éves nők hervadoznak? És a 60-as pasik szexik? Több szép 40-es nőt látok, mint szexi 60-as pasit.


Mellesleg anyukámnak egy betegség miatt előbb fog bekövetkezni a klimax, és még mindig várja, pedig 51 éves.


40 felett klimaxolni... láttál te már emberi nőt?

2015. ápr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
sok
2015. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

"Mellesleg anyukámnak egy betegség miatt előbb fog bekövetkezni a klimax, és még mindig várja, pedig 51 éves.


40 felett klimaxolni... láttál te már emberi nőt?"


Magyarországon a menopausa átlagban 47 éves kor körül következik be. Tehát édesanyád az átlagnál már később tart.

A 47 év orvosi egyetem nőgyógyászat előadásán elhangzott adat.

2015. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!