Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol szerezhetek magamnak...

Hol szerezhetek magamnak haverokat?

Figyelt kérdés

Városban lakom!

26/F

Egyedül a bulit nem szeretem! (Disco)

Hobbim a videózás.

És egy barátom sincs!

Olyan ismerősökkel vagyok tele akik oda se szarnak rám akkor sem ha adni akarok.

Nyitott vagyok mindenre ami megoldaná a problémámat!

Csak legyenek olyan ismerősök haverok akiket érdeklek!


Mit gondoltok sokat kérek?



2015. ápr. 5. 17:44
 1/7 anonim válasza:
Rohadtul sokat kérsz. Téged senki se szeret. :)
2015. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2015. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Képes lennél önmagad feladni, bizonytalan "barátságokért"???

Majd lesznek cimboráid, ha meg nem, fogadd el azt a helyzetet!!!!!!!

Ha önmagad feladod, élő halott vagy!!!!!!!

2015. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz nagyon bíztató!
2015. ápr. 5. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Na emberek... tudnátok meg, milyen az ha az embernek nincs egy barátja sem.

Kérdező!

Menj olyan helyekre, ahol jól érzed magad. Edzésekre, klubokba stb. Mivel van már egy közös pont, elkezdhettek beszélgetni és a barátság is kialakul. Szervezzetek közös programokat...

2015. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam! Lett egy csomó olyan ismerősöm aki oda sem szarik rám!

Tudsz esetleg olyant mondani ahol még nem voltam?

Voltam eddig?

Csillagvizsgáló, kártyaklub, animeklub, közösségiklub, kocsmajátékok, disco, telefonkiálítás, szinház, mozi, távirányítós autó verseny, kenu, sárkányhajó, peca horgász, társkereső klub, kockaparty, könyvtári előadások,


Dolgoztam eddig:

Szerkezetlakatosként a szakmámba, irodában, pénztárban, takarítóként, településkarbantartóként, voltam csőszerelő, térkövező, dolgoztam varrodában, voltam manikűrös, fafaragó gravírozó, több szervezetnél is voltam igazgató, minden társasági munkahelyemen brigádvezető: Pl erdészet, gátőr, közmunka, kertész,

Jelenleg is kertészkedem embereknél ha szép az idő mert hívnak és csak az én munkám kell nekik! voltam árúfeltöltő tesco lidl. Parkőr, biztonsági őr, villanyszerelő, És most alapítottam hobbinak egy videóstúdiót. De egyedül nem tudom csinálni! Legalább 1 haver kellene.

Van még egy csomó minden amihez értek. A felsoroltak közül a legrövidebb bejelentett munkahelyem 19 nap volt ami azért volt ilyen rövid mert becsődölt a cég!

________

A poén az hogy innen 300-500 km-re ha ráírok egy csajra akkor el tudom érni hogy legfeljebb 3 nap múlva szerelmet valljon nekem! A külsőm és a dumám jó! De közelebb egy sincs! Pedig ugyan olyan messze van az keleti és a nyugati országhatár!

2015. ápr. 5. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárhol!! Most olvasom a könyvet Spielberg életéről. Ő például folyamatosan költözött, a családja miatt, apja új munkát kapott kb. 5 évente. Nézd mi lett Spielbergből! :)
2015. okt. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!