Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt még rajtam kívül...

Vannak itt még rajtam kívül olyanok, akik már elmúltak 18 évesek, de még sosem volt kapcsolatuk, nem kerültek közel egy lányhoz sem?

Figyelt kérdés
Engem már baromira idegesít, és nem tudom mit tehetnék. Próbálkozni próbálkoztam, élőben és neten is, de semmi. Kezd már nagyon kellemetlenné válni, mindenhol szép lányokat és párokat látok, és nagyon rossz érzés. Igaz, bulizni nem járok, nem vagyok egy "mai fiatal", akiknek az otthonuk a pláza. Úgy biztosan könnyebb lenne. :(
2015. máj. 9. 17:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
biztos hogy a saját "súlycsoportodban" próbálkozol?
2015. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, lent vannak az igényeim ha lehet ilyet mondani.
2015. máj. 9. 18:00
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Van egy tippem, hogy te belülről rothadsz és nem (csak?) a külsőd az oka.
2015. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gondolom ezt a kommentemre írtad. Ezt nem én fogalmaztam így meg. Azok a lányok, akik nekem tetszenek, ismerőseim szerint nagyon csúnyák. Szerintem nagyon szépek. Nem bántásként írtam azt, hogy lent vannak az igényeim. Nem is én fogalmaztam így, hanem egy ismerősöm. Köszönöm, hogy ennyiből megállapítottad hogy rossz ember vagyok. Igazán kedves tőled.
2015. máj. 9. 18:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz folyamatosan és ettől függetlenül is járj társaságba, ismerkedj emberekkel. Minél több ismerősöd van, annál jobb eséllyel mutat be valaki életed párjának, akár tök véletlenül.
2015. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#4 Nem, kéredő. Én a kommentedre és a kérdésedre reagáltam. Elsősorban ezek verték ki a biztosítékot: "Engem már /baromira idegesít/, és nem tudom mit tehetnék. Próbálkozni próbálkoztam, élőben és neten is, /de semmi/. Kezd már /nagyon kellemetlenné válni, mindenhol szép lányokat és párokat látok, és nagyon rossz érzés/" és "nem vagyok egy "mai fiatal", akiknek az otthonuk a pláza", illetve "Úgy biztosan könnyebb lenne".


Nem azt akartam sugallni, hogy rossz ember vagy, csak azt, hogy kissé ostoba és kellemetlen. Kínoz még csak olvasni is, hogy valakinek ennyire a párkapcsolat keresés teszi ki az életét és szinte életcélként tekint a nőszerzésre. Mintha meghódítandó díjak vagy trófeák lennének, amik egy kimerítő harc, esetleg sok energiába/időbe/pénzbe kerülnek.

Mintha "mai fiatalnak" lenni inkább valami ciki dolog lenne - "a kis szararcok, hogy merik élni az életüket, hogy mernek szórakozni, hogy mernek párban lenni, miközben én, egymagamban a sarokban gubbasztok és sértődötten marcangolom magam a saját jelentőségtelenségemért?" feelingje van ennek.

"Úgy biztosan könnyebb lenne", biztos? Honnan veszed? De most komolyan, honnan?

2015. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lassan 21 leszek és nem, hogy barátaim, barátnőm se volt még.


Amúgy meg a ronda lányok egy ronda fiúval sose állnak össze. Próbálkozz inkább az átlagos lányoknál, úgy lehet a legtöbb esélyünk nőt szerezni :/

2015. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hány eves vagy?

Mondjuk nekem se volt kapcsolatom, én 25 vagyok, lany.

2015. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még sose barátnőm... :(

19f

2015. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 26 is elmúltam és nem volt senkim. hozzáteszem, már nem is akarom, hogy legyen.


26F

2015. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!