Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek abból még lehet...

Szerintetek abból még lehet barátság, ha az egyik fél szerelmet vallot a egy jó barátjának, de az nem érez iránta így? Lehet ugyanolyan a kapcsolatuk, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Ha van ilyennel személyes tapasztalatod, kérlek írd le! Van, aki azt mondta, hogy szerinte ettől a kapcsolatunk max pozitív irányba fog terelődni. Erre mekkora az esély?

2014. márc. 5. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Vége a kapcsolatnak, ezt nem szokta túlélni egy barátság sem, ha van egy kis gerinc az elutasító félben, rövidtávon mindenképp megszakad a kapcsolat, esetleg akkor, ha már mindkét fél tartós, stabil kapcsolatban él, akkor van esély, hogy ott folytassák, ahol abbahagyták, azaz jó barátként, de ez évek kérdése lehet.

Ezt személyes tapasztalatból írom, mert magam is megtapasztaltam, hogy milyen ez és tanúja is voltam ilyen eseménysorozatnak és bizony évek teltek el, mire visszaállt minden a látszólag régi állapotba, de ugyan olyan, sosem lesz, idővel szép emlékké halványul a dolog, de mégis ott lesz valahol az a "mi lett volna ha" szálka.

2014. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óh. nálam nem is egyszer. Közöltem, hogy felejtős, azóta is minden úgy van, ahogy előtte, ha szóba jön, jót mosolygunk rajta. Intelligencia kérdése is, mert előbb-utóbb rájön az ember jó esetben, hogy ezek csak pillanatnyi fellángolások. Kiválthatja pillanatnyi magány, amikor több törődést igényel. Van rá esély, de tényleg két embertől függ, hogy mindegyik egyformán tolerálja ezt a kis tévedést.

A szerelmet valló részéről fontos,hogy ha elutasítást kap, utána jópofán fogja fel a kudarcot, ne húzódjon vissza maximálisan, de a múzsa részéről is fontos, hogy ne hozza a lovagot kellemetlen helyzetbe, tehát igyekezzen a kapcsolatot minél előbb a megszokott irányba terelni.

2014. márc. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia nekem van egy barátom akivel neten ismerkedtem meg... kb félév múlva személyesen is taliztunk akkor azt mondta hogy "szerelmes belém" köpni nyelni nem tudtam... kedvesen a tudatára adtam hogy én viszont csak a barátja akarok lenni...mondtam neki hogy hanyagoljuk egymást míg túl nem lesz rajtam..félév múlva ismét rámírt azóta szintén taliztunk ahol elmondta hogy hülye volt hogy az hitte én vagyok neki az igazi mert megtalálta a boldogságát miután rendeződtek a dolgok barátságunk még jobban alakul mint azelőtt:))
2014. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!