Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ismerkednék zárkózottabb...

Ismerkednék zárkózottabb férfiakkal, de miért ilyen mindegyik?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy ha valaki a zárkózottabb típusba tartozik, akkor alig lehet velük elbeszélgetni és egyáltalán nem érdeklődnek a másik iránt. Pedig én is visszafogott lány vagyok, de ha szimpatikus az illető, akkor tudok vele beszélgetni és nem adok egyszavas válaszokat, érdeklődő vagyok stb. Nincs itt olyan, aki zárkózottabb és nem túl társasági ember, de azért lehet vele beszélgetni?

22/L


2015. máj. 10. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat en ilyen vagyok, zarkozott, de azert nem nema. :D

nehezen megy az ismerkedes, foleg mert van bennem egy kis felsz foleg az elso talalkozas alkalmaval.

24/f

2015. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyankor mindenki fél egy kicsit :)
2015. máj. 10. 15:07
 3/11 anonim válasza:
Én pont ilyen vagyok.
2015. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írhat üzenetet aki szeretne beszélgetni :)
2015. máj. 10. 15:31
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Pedig a kettő nem feltétlenül jár együtt,nálam se.

Biztos,hogy tényleg érdekelted is őket?

2015. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy ők tényleg ilyenek. Vagy pedig én vagyok ilyen rossz társaság számukra és azért nem beszéltek sokat
2015. máj. 10. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen zárkózott, szótlan ember vagyok. Ez az egyik oka, hogy nem kezdeményezek senkinél, úgy se működne.
2015. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki tényleg zárkózott, akkor nem érdekled. Én is ilyen vagyok, ezért tudom. Tökmindegy milyen okosat mondasz vagy hogy nézel ki, egyszerűen nem érdekel. Ha pedig ne adj Isten még ismerkedni is akarsz, akkor már idegesítő vagy.
2015. máj. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy megismersz engem. Fogunk tudni beszélgetni nevetni komolykodni, csak azt fogod érezni hogy nehezen jutsz közel. De egy próbát megér hogy meddig bírnád. Kíváncsi lettem, írj rám
2015. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jó. mondj akármit, vagy kérdezz.
2015. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!