Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiúk ti mit gondoltok a csókról?

Iskolások kérdése:

Fiúk ti mit gondoltok a csókról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lány vagyok csak ugy érdeklődtem mert az ilyeneket olyan jó olvasni xD én még sose csókolóztak leírnátok hogy mit is gondoltok róla meg minden ? Előtte is köszönöm

2015. máj. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Fiúként végülis azt mondom bárkivel jó, aki egy kicsit is bejön, vagy szimpatikus :D de az kiábrándító mikor valaki tök beképzelt a dolgokról, aztán a végén a taknya-nyála nálam marad :D a kicsit visszahúzódó, csendes lányok a legszenvedélyesebbek (szerintem) :33
2015. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benne érzelem, minden dolgot felülmúl, ha nincs, akkor annyira nem nagy durranás :D
2015. máj. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösziiiii
2015. máj. 10. 18:13
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Csak azért okoz örömet, mert így tudom, hogy elkezdődött egy kapcsolat, és nem csak barátságról van szó. Magában az érzésben nincs semmi különleges, teljesen meglennék nélküle egy életen át.
2015. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nem értek egyet van olyan lány aki teljesen megtud fogni az érzéki csókjával és mindig vágyódok rá hogy újra és újra összeérjen az ajkunk amíg csak kapcsolatunk tarthat de van akinél meg semmi nagy csak olyan mint egy illemszabály. És tényleg van benne valami hogy a visszahúzódóbb lányok csókolnak általában a legjobban. ^^
2015. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én nem élvezem nagyon a csókolózást,nekem inkább szenvedés,mivel szar vagyok benne :D :D
2015. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!