Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a csókról első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a csókról első randin?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozok először a sráccal, már egy jó ideje beszélgetünk a neten, aztán arra jutottunk, ismerjük meg egymást élőben. Szerintetek milyen ha hagyom, hogy smároljunk az első találkozás alkalmával/búcsúzáskor?

#randi #csók #első találkozás #nagyonszexiasrácmellesleg:D
2015. jan. 12. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy érzed magad a pillanatban. Nekem nem szokásom, ha előtte ismerted akkor mehet.
2015. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem bőven belefér ha meg van a szimpátia.... érted akkor minek visszafogni magunkat ha szimpatizálunk és kölcsönös a dolog? :)
2015. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned, erre nincsenek konkrétumok, hogy ekkor, vagy akkor kell/lehet. Nálam volt, akivel megvolt az első randin, mással nem...
2015. jan. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első randin sok.
2015. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.

Így, hogy most találkoztok életetekbe először, ne.

Mellesleg... érdekesebb maradsz a számára ha nem hagyod ilyen gyorsan zajlani a dolgokat, hanem kicsit küzdenie, udvarolnia kell érted.

2015. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem döntsd el te, ahogyan te érzed, erre tényleg ne lehet többet írni
2015. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hol találkoztok? Attól függ
2015. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!