Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól látom hogy a férfiak...

Jól látom hogy a férfiak mindig az ismeretlen nőkkel, a nők viszont már a régebb óta ismert férfiakkal akarnak komolyabb kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Rám mindig akkor tapadnak a pasik amikor még nem olyan rég ismerjük egymást, suliba is ez volt, munkahelyen is ez van. Én akkor még nem tudok ugy érdeklődni a másik iránt, amikor meg már jobban megismerjük egymást lépnék is ő elhidegül tőlem. Erre háromszor volt példa, pedig nincs olyan szörnyű természetem, gondolnám hogy a külsőmmel van baj, de akkor meg mért tapadnak rám mikor még ismeretlen vagyok nekik. Nem vagyok kipakolom magam típus, tök átlagos vagyok, és inkább visszahùzódó...

24/L


2015. ápr. 5. 14:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van sajnos... 21/L
2015. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24 éves létedre itt tartasz, hogy általánosítasz? Én nagyon ritkán kavarok ismeretlen csajokkal, én szeretek a másikban megbízni, még ha csak egy egyéjszakás kalandról is van szó.
2015. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, akinek ezért nincs komoly kapcsolata.

Megtetszik neki a lány. Megismeri, párszor randiznak és rádöbben, hogy azon kívűl hogy szép, semmi más nincs benne. Egyszóval tök üres...


Félre ne érts, nem azt mondom, hogy üres vagy, de akármit mondanak a srácok, azért az is számít ami belül van. Titokzatosnak kell maradni és akkor fenn lehet tartani az érdeklődést..

2015. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Gondolom ennek a helyzetnek a fordítottjára találták ki megkeseredett pasik a barátzóna kifejezést.
2015. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
24 éves létemte nyilván elkeseredtem, amugy lehet tényleg jobb titokzatosnak lenni, bár nem szeretek senkit megvezetni lehet az is baj nálam.
2015. ápr. 5. 14:38
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Ezt az egészet nem látod túl jól.


Egyre kevesebb embernek adatik az meg, hogy van szabad nő vagy férfi a közvetlen ismeretségi körében vagy már régebb óta ismerik egymást.

Én azt veszem észre, hogy többnyire az emberek egy ismeretlen személyt ismernek meg, nem csak férfiak hanem nők is.


Mert ha az a férfi egy ismeretlen lányt ismer meg akkro az a lány is egy ismeretlent ismer meg ergo ugyanakkora az állás drágaságom :D


A titokzatosság meg a hiedelemmel ellentétben nem visz túl sok jóra, nyilván nem kell mindent rögtön kitálalni.

Általában 2 idegen ember akik megtetszenek egymásnak szép fokozatosan megismerik egymást és vagy lesz valami vagy nem.


Lehet, hogy addig az ember túllesz vagy 5-10 emberkén míg végre kifogja az aranyhalat.

2015. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Ez egy alapvető pszichológiai beálítottsága az emberi fajnak!

Szerinted egy férfi elrabol és megöl ha nem ismered?

Mert a férfi úgy gondolkodik 1 hét alatt semmi akkor soha nem kell nekem!

Csak azok találnak párt akik ebből ki tudnak törni!

2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha hülyékkel kezdesz,ne csodálkozz...

Nem csak a legjóképűbbeket kellene észrevenni talán,és akkor lehet találnál mondjuk olyat is,aki megbecsülne és normálisan kezelne.Mert sok ilyen van amúgy...

23/F

2015. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Általánosítasz és olyan mintha egy 17 éves fejével látnád a kapcsolatokat.

Azért mert eddig ilyeneket fogtál ki az nem jelenti azt, hogy mindegyik ilyen.

Lassan 30 leszek és nincs szabad lány akit ismernék se régebbi barát vagy újabb se ismerős mind foglalt vagy házas vagy anyámkínja.


Ez egy természetes dolog.

2015. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6 Exittel egyet értek.
2015. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!