Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Új munkahelyem miatt kevesebb...

Új munkahelyem miatt kevesebb a pénzem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, mindegy miért, tök egyedül maradtam, nincs senkim, nem panaszkodok csak próbálom megfogalmazni a kérdést! :D Kevesebb pénzt kapok 20.000 ftval, igy nem jövök ki a kajával hó végére, igy sem éltem nagylábon, általába pont elég volt. Mindíg vettem kenyeret, megkentem vajjal és tettem rá uborkát, nem vagyok nagyigényű :D napont egyszer mindig csináltam valami meleget: Tejberizs, valami egyszerű saláta, néha csirkecomb (ha le volt értékelve)( de szánalmas ezt így visszaolvasni) :D Féreértés ne essék nem volt ezzel semmi bajom, és nem is kéregetni akarok!!! A kérdésem az lenne, mit lehetne enni ami még olcsóbb de még életben tart? :D A netet nem akarom kiköttetni, ha nem muszáj, szeretek zenét hallgatni youtubon! :D
2015. máj. 18. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami máson nem tudsz spórolni? Pl. ha egyedül élsz keress lakótársat, ha albérletben keress olcsóbbat, gondolom szórakozni így sem jársz... Nem költesz valamire, amit ki lehetne hagyni?
2015. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De, az internet! :) És mégegyszer mondom, sőt nem győztöm hangsúlyozni, nem panaszkodok, szeretek élni! :D Csak kicsit visszahúzódó vagyok :)
2015. máj. 18. 16:55
 3/8 anonim ***** válasza:

járj piacra és ott vásárolj szezonális zöldségeket, a hús is olcsóbb ott. Ahogy leírtad eléggé a minimumra szorítottad a kajákat, ennél olcsóbb nemtom mi lehetne.


Próbál meg közlekedésen spórolni, ha tudsz inkább ne bkv-val járj hanem biciklivel.

2015. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit sok lenne napi 45 km-t kerékpározni :D De azért köszönöm a választ :)
2015. máj. 18. 17:00
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy okosan vásárolok azzal nincsen baj :)
2015. máj. 18. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy még Magyarországon? Remélem te is érzed, hogy ez nem élet...
2015. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, új munkahelyet nem tudsz esetleg találni, ahol többet keresnél? Akár ismerősök által, akár neten így nem kellene ennyire spórolnod. Amúgy szezonális zöldségeket vegyél, külföldi szupermarketek (aldi, lidl) piacon összespanolsz pr eladóval, megkérdezheted a nap végén esetleg h mardat-e vmi amit kidobnának (sokszor van ilyen, pedig még használható kajákról van szó)

Amúgy a külföld sem rossz ötlet, ha nyitott vagy rá!

2015. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor eszem zabpelyhet. Fél kiló 200ft. Lehet tejjel megfőzve kókuszreszelékkel és pár szem csokidarabbal, vízben reszelt almával és fahéjjal. Lehet variálni még sokféleképpen. Nemsokára itt az eperszezon, azzal is nagyon finom lehet.

Érdemes lenne sportolni is valamit, mi melóhelyen pingpongozni szoktunk munka után. Elején kell egy kis befektetés, ütő, háló, ruha, de utána nullforintos és jól el lehet lenni vele.

2015. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!