Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyem lesz, szerintet...

Új munkahelyem lesz, szerintetek mire figyeljek, hogy jó benyomást keltsek a meglévő dolgozók irányába?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlzottan beszédes sajnos, emiatt vannak problémáim, és tartok attól hogy ügyetlenkedni fogok nem leszek talpraesett.

Ez egy kreativ üzlet lesz.Szval sokat kell állni, és nem akarok olyan lenni aki csak áll és nem találja fel magát.


2015. máj. 8. 23:28
 1/5 anonim válasza:
Konkrétabban is leírhatnád a munkakört. Egyébként csak annyit tudok javasolni, hogy légy önmagad, szerintem ez a legjobb amit tehetsz. Illetve, hogy ne sértődj meg ha épp rossz napja van valakinek és nem a legkedvesebb veled. Mivel ők már ismerik egymást te pedig új vagy. Ha látják rajtad, az azt jelentHETI neki, hogy kevésbé bírod a feszültséget, és inkább jobb nem is hozzádszólni.
2015. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Idősebb nők is vannak, mert néhányszor voltam már bent az üzletben.


Egy papirboltról van szó.


Csak nem akarok visszahúzódó lenni, de nem tudok annyira közvetlen lenni, a mosolygást sem akarom túlzásba vinni, azt sem tudom mit kérdezzek majd, h mit segitsek...stb...mert nem akarok bénázni

2015. máj. 9. 00:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Kasszához még nem mehetek, majd idővel...
2015. máj. 9. 00:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves, figyelmes, segítőkész, igyekezz megjegyezni, amit mondanak, vagy kérnek, áruk ismerete, mi mire való, hol található meg, ilyenek.
2015. máj. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg betanítanak, akkor lesz alkalmad feltérképezni a munkakörödet. Persze elsőre általában mindenhol minden hirtelen sok, bele kell rázódni, de alapvetően először biztos, hogy a munka lesz a téma, aztán idővel jön más is.
2015. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!