Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan barátkozhatna egy...

Hogyan barátkozhatna egy olyan egyén akivel nem akar senki se barátkozni?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok és nincs egy barátom se. Én az évek folyamán próbáltam barátokat szerezni suliban, interneten, munkahelyen, stb. de nem jött össze. A külsőm nem a legszebb és velem egyszerűen senki nem akar barátkozni, senkinek se vagyok szimpatikus. Ezt sokaknak nehéz elképzelni, de vannak ilyen emberek. Nem tudom pontosan mi lehet az oka talán külső, talán személyiség.


Én próbáltam mindkettőn változtatni, de egyszerűen nem férek bele a mai átlagba akiknek ott vannak a csodás a haverok, barátok, barátnők, család, stb.


Nem tudom mihez kezdhetnék. Nincs már életcélom és hajlamossá váltam az öngyilkosságra.


Mit tehetnék? :(



2015. jún. 9. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet! Én leszek a barátod :)
2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok, annyi különbséggel, hogy van párom meg pár haverom/barátom.

Ha gondolod, nekem írhatsz.

2015. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ír nekem :)
2015. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 29 éves és nő.

Mást nem nagyon tudsz tenni, mint próbálsz olyan embereket keresni, akik hozzád hasonlóak. Általában velük lehet barátkozni (legalább felületes haverkodás szintjén, ha nem is mély barátságot kötni).

2015. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok sajnos, a középiskolás évek alatt még voltak haverjaim, de ahogy teltek az évek különösebb indoklás nélkül faképnél hagytak. (Nem hívtak, s ha én hívtam őket, leráztak.) Azóta nagyon ritkán van lehetőségem ismerkedni másokkal, nincs olyan közösség ami elérhető lenne és megfelelne, stb.
2015. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiírtam egy kérdést a múltkor, hogy ha vannak még ilyen személyek, akkor álljunk össze és csináljunk kezdetben legalább egy facebook csoportot, de nem nagyon voltak jelentkezők, ráadásul elég hamar törölték a kérdést, azzal az indoklással, hogy ismerkedési céllal tilos kérdést közzétenni. Előző voltam. (26F)
2015. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A külsőn lehet változtatni.


Amúgy küldesz képet magadról?


19/L

2015. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen ismerkedem veled:) 16/L
2015. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha van kedved. F23
2015. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!