Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen dolog már az, hogy...

Milyen dolog már az, hogy tegnap senki sem köszöntött fel a születésnapomon, míg másnak már 1000 ilyen felköszöntés van az üzenőfalán?

Figyelt kérdés

Komolyan az egész olyan volt mint egy átlagos nap, és senki sem köszöntött fel a "barátaim" közül. Utálnak vagy mi? Komolyan, még néhányukat chaten is megkérdeztem, hogy nem tudják milyen nap van?

Erre hebegni és habogni kezdtek, hogy ők nem vették észre.

26/F


2015. márc. 22. 10:28
1 2
 1/11 piriiiii ***** válasza:

Senki az égadta világon, még élőben sem? A szüleid sem?

Hát ez elég szomorú.

De amúgy pont Te mondod: olyan, mint egy átlagos nap. Nem kell ennyire túldramatizálni a születésnapokat. :D

2015. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztosan rossz érzés lehet... persze pár én után már te magad leszel az, aki nem is igazán szeretné, ha mások számon tartanák, hány éves is vagy..

Másrészt, gondolkodj el azon, te magad biztosan felköszöntötted a barátaidat a szülinapjukon??? Meglehet, hogy te is elfeledkeztél róla, és most csak visszakaptad tőlük...

2015. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis barátaid vannak. Ja nem, egyik se a barátod. Szar ügy :S Boldogat utólag.
2015. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nincs valami ilyen beállítás, hogy ne értesítse őket a facebook, vagy esetleg rosszul adtad meg a születési dátumod vagy mittudomén?
2015. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen üzenőfal? A felköszöntés nem az hogy "Boldog születésnapot"?
2015. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért feltételezem, ha még külön rá is kérdeztél náluk, hogy tudják-e, milyen nap van, elég bosszantó ember lehetsz, nem csodálom, hogy nem köszöntöttek fel.
2015. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Boldog 26. szülinapot így utólagosan is!! ^^ :)
2015. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gublug ***** válasza:
100%
Szelídítsd meg az EGO-dat. Aztán nem fog zavarni. Az önértékelésedet sérti. Egyébként semmi az egész.
2015. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hagyjad...nekem ma van és mindössze 1(!!!) ember irt az uzifalamra miközben mindenkivel joba vagyok. Tudom, nem most volt de azért : Nagyon boldog szulinapot kívánok !! :) Remelem jövőre jobban alakul majd ez számodra.

16/L

2015. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
en direkt nem tettem ki hogy mikor van a szulinapom nem szeretnem ha mind az osszes ismeros barat koszontene. akik fontosak azok itt voltak a szulinapomon a tobbinek meg nincs kedvem papagajmodon hajtogatni hogy koszonom. ne tulajdonits nagy jelentoseget a dolognak.
2016. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!