Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ott hagyott a barátnőm nagyon...

Ott hagyott a barátnőm nagyon magányosnak érzem magam mit tegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm mert túl sok voltam kedveskedtem neki oda figyeltem rá és azt mondta hogy neki nem az ilyen típusú palik jönnek be hanem aki flegma velük leszarja őket ilyenek és én ha akartam volna se tudtam volna megváltozni főleg nem ilyen irányba :( de én nagyon bele szerettem és nagyon hiányzik egyedül érzem magam :( hiába járok bulizni focizni ilyenek nagyon magányosnak érzem magam barátaimra se számíthatok mert mindegyik kapcsolatban van és boldogok nem nagyon foglalkoznak velem :( mit tegyek ?

2015. jún. 10. 21:20
 1/4 viktorvarga ***** válasza:
keress egy másik nőt akivel elvagy,de ha nem csinálsz semmit azis jó.megoldódik magától.csak idő kell.
2015. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire papucs és pióca, szabályosana világ végére lehet ezzel sok nőt üldözni egyrészt, másrészt azért elég szánalams egy férfitól, ha állandóan a barátnője nyakán lóg és liheg utána, mint valami kiskutya, ha a másik fél meg olyan, aki szeret néha magában is lenni, mert nem egy bújjunk-a-másik-seggébe típus. Ezt talán észre kéne venni és nem állandóan a másikat nyüstölni hülyeségekkel.
2015. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ibra1536 válasza:
Egyrész igazat adok a #2 válaszolónak másrészt viszont megvédem a kérdezőt, mi nem tudhatjuk mennyi szabad teret adott a csajnak. Sokszor a nők maguk sem tudják, h mit akarnak. :D Ezért biztos megkapom a magamét. :D Van olyan nő akit kedveskedéssel lehet elcsábítani és van olyan akit "fizetek 1 felest ha lesz_psz" típusú szöveggel. :D Aztán az "üzlet" után a "fizetek még néhányat ha összejárunk rendszeresen dugni" szöveg a nyerő.
2015. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atomkakas ***** válasza:

Szia! :)

"Emberek és pofonok, különbözőek!"

Ez a nő, ha melletted marad: boldogtalan lettél volna, mert nem lett volna képes azt a sok szeretetet, viszonozni, amit adtál neki!(belefáradt volna)

Hiszem hogy találkozol majd olyan lánnyal, hogy ami szeretett kap, boldogság tölti el hogy vissza is adhatja!

Légy őnmagad! Ez a boldog házasság titka! :)

2015. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!