Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rondák, titeket milyen hátrány...

Rondák, titeket milyen hátrányos megkülönböztetés ért már az élet bármely területén?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 20:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
2015. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
35%
Rondák???? Ezt te most komolyan kérdésnek szántad? Vagy azért kérdezted mert rájöttél hogy az vagy? Esetleg valami más. Nem hinném hogy a ronda kifejezés megfelelő lenne egy emberre, tekintve hogy a szépség fogalma relatív, szóval vegyük úgy hogy azokra az emberekre mondod hogy ronda akiket tegyük fel 10-nél többen csunyának vagy nem tul szepnek ítélnek. Nyílván az ilyen embereket csufolják fiatalkorban és szivatják, felnőttkorban pedig max megnézik az utcán de nem hiszem hogy szovátennék...
2015. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Nem én írtam.

Igen, ronda vagyok és mindenhol hátrányos megkülönböztetés ér, napokig mesélhetnék róla. Azt meg hagyjuk már, hogy senki nem ronda.

2015. jún. 25. 20:50
 4/41 anonim ***** válasza:
17%
Inkább próbáld meg kompenzálni rinyálás helyett, mert az még nem oldott meg soha semmit.
2015. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Igen, és hogyan? Hogy lehet a rondaságot kompenzálni?
2015. jún. 25. 21:01
 6/41 anonim ***** válasza:
2: nyilván nem teszik szóvá, hogy rondák (csak a hátuk mögött), csak épp nem veszik őket emberszámba.
2015. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem te csak egy átlagos tizenéves, serdülő, unatkozó kislány vagy, aki keresi magában a hibát, és bár tök átlagosan néz ki, mégis magát rondának találja (mint az anorexiások soványan is teltnek), és itt a gyakorin éled ki magad, sajnáltatod magad.


Elmondom: nem hatsz meg senkit :) Nem jönnek be hozzád a házadba a nyakadba borulva, hogy "jaj istenem, mit élhetsz át?"

Hótul leszrja mindenki :)


Arra nem gondoltál, hogy esetleg a belsőd fejleszd? Kezdve azzal, hogy elhagyod a picsogást?

Ha pozitív a magadról kialakított énképed, esetleg önfejlesztésre fordítanád a 'gyökérkédések.hu'-on való lógásod idejét, hidd el, az csak jót tenne neked.

2015. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
74%

Mivel lehet kompenzálni?

- Ésszel

- Kedvességgel (amit nem ezen a fórumon fogsz megtanulni)

- Vezetői kezségekkel

- Üzleti érzék fejlesztésével

- Sport eredményekkel

- Kommunikációs technikákkal


BÁRMIVEL, amiben erősnek érzed magad.

2015. jún. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

És mielőtt lehordanál engem mindenhova, én csak kifejeztem a véleményem, vésd eszedbe: ha nem javítanának ki, nem szidnának le, akkor végülis arra sem vagy érdemes, hogy emberszámba vegyenek, nemde?

De itt válaszolnak neked... A való életbe is szóba állnak veled (NE MONDD, HOGY SENKI SE BESZÉL VELED, MERT K*RVÁRA NEM HISZEM EL), szóval ne negatív kritikának vedd, hanem annak, hogy még van aki(k) foglalkozik/nak veled...

2015. jún. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Ez egy ki*aszott kérdés volt, nem sajnáltatom magam egyáltalán és nem is tizenéves vagyok.
2015. jún. 25. 21:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!