Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van belőle hogy nem...

Elegem van belőle hogy nem kellek a nőknek. Már az élet kedvem is el ment. Leg szívesebben véget vetnék az életemnek, egyre többet gondolok rá. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne probálkozz a nőkre nyyomulni azt nem szeretik.Add ön magad hogy ha szeret akkor olyan mindegy hogy hogy nézel ki. Amugy is nem minden nő az igazi számodra az élet nem mindig hozza olyan könyen a dolgokat amit te akarsz. Sokan véget probálnak vetni az életüknek. De nem tudják milyen amikor az ember meg hal.Én is lány vagyok. De az élet szép is az nem megoldás hogy végzel magadal.
2015. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazságtalan az élet, de gondolj arra, hogy vannak sokan akiknek szintén olyan rossz mint neked, sőt. Még a másik nemből is, van sok lány akinek szintén nem jut csávó, bár igaz, hogy szerintem kevesebbnek mint srácnak, de ez lényegtelen.

Nekem sem volt még sikerem náluk. De ezzel a negatív hozzáállással tényleg nem érsz el semmi jót.

Ne magadban keresd a hibát, csak kezdj el változni, fejlődni amiben tudsz, csak úgy élj, ne foglalkozz a sok kellemetlen hülyeséggel, engedd el ezt az egész nő dolgot. :)

Nem ők a hibásak, az élet ilyen.

20f

2015. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincs nőd, még lehetsz sikeres ember az életben.
2015. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De így meg nem birok élni minden napom ez miatt elég rossz.
2015. jún. 26. 22:33
 5/7 anonim válasza:
Ne akarj betegesen megfogni valakit. Majd ha jönnie kell, jönni fog. Az öngyilkosságot meg verd ki a fejedből. Butaság.
2015. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha neked minden napod ettől "szar" akkor elég céltalan életed lehet.
2015. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne hajkurázd a nőket, inkább ne is figyelj rájuk,mert a nőknek az kell akit nem kaphatnak meg!!(Tapasztalatból mondom)

Amúgy pedig ilyen kis dolgon felesleges bajlódni!! Az öngyilkosságot pedig felejtsd el, mert akor még annyi esélyed sem marad amennyi volt!

2016. márc. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!