Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, lazább társasági személy?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék több barátot, velük lenni, nem pedig unatkozni.. de nem vagyok elég nyitott hozzá. Kevés ismerősöm van, és egy pár barát akik nem érnek rá mindig velem foglalkozni. Hogy törhetnék ki ebből? Hova menjek, mit csináljak, hogy változtassak ?

2015. jún. 28. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem változni főleg tapasztalatok, élmények útján fogsz garantáltan. A töprengés, önelemzés maximum egy darabig visz előre, ami lehet, hogy elegendő ahhoz, hogy kihozzon ebből, de nem biztos.


Tapasztalataim szerint be kell vállalni egy kis kellemetlenséget, mert az vezethet el a jó dolgok felé, és már megérte. Nem hagyni, hogy eluralkodjon a demotiváció. Szóval erőfeszítés nélkül ritkán van eredmény. Gondolok itt bármire.


Nyitnod kell minél több ember felé (azok felé is, akikhez nem feltétlenül nyitnál, talán profitálhatsz belőlük), keresni a lehetőségeket, utánajárni a környezetedben. Mert lehet, hogy van egy csomó lehetőség, csak te nem tudsz róla. Keresni kéne.


Oda menj ahová csak tudsz, sokszor nem várt dolgok is történnek az emberrel. Ez alól kivétel ha nem mész sehová, javarészt otthon tartózkodsz.

20f

2015. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző nagyon jól leírta!

Ezért szoktam én is egyedül is eljárkálni bárhova, mert így legalább 50%-kal nő az esélye, hogy találkozol valakivel, mintha otthon ülnél egész nap. :)

2015. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélhetünk, ha gondolod. Nekem is ugyanez a problémám.

19/L

2015. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írj ha gondolod:)
2015. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!