Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek nyitottabb,...

Hogyan legyek nyitottabb, közvetlenebb? L/14

Figyelt kérdés

Tudom,hogy legbelül egy kedves,beszédes,vicces lány vagyok,de egyszerűen nem bírok megnyílni!Közrejátszhat az,hogy kiskoromban sokat csúfoltak?

Kb. 7-re már javult a helyzet,de még akkor is kaptam beszólásokat,de én soha nem bántottam őket,csak csendes voltam.Nem vagyok beképzelt,nem nézem le őket,csak picit szűkszavú vagyok.

Két hét múlva gólyatábor,új emberekkel és közösséggel,nem akarok megint a ,,csendes lúzer stréber" lenni,megakarok változni,azt akarom hogy bírjanak.Hogyan oldódjak fel?



2014. aug. 18. 09:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni,hogy mindig azon stresszelek hogy jól nézek-e ki vagy csúnya-e az arcom,és ez a viselkedésemen is kiütközik.Állandóan elbénázok valamit,hülyeségeket beszélek,zavarban vagyok,beégetem magam.Önbizalmam aligha van.
2014. aug. 18. 09:26
 2/11 anonim ***** válasza:
A szüleid nem fognak vissza?
2014. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 18. 09:31
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja értem,bocsi másként értelmeztem. :D

Egyáltalán nem,apukám pl. mindenkivel eltud beszélgetni.

2014. aug. 18. 09:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy ertette,h h nem e korlatoznak valamiben?
2014. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Anya néha abban hogy milyen cuccokat vegyünk meg.Akkor általában veszekszünk. :D

Más példát nem tudok írni.

2014. aug. 18. 09:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj mindenáron másoknak megfelelni. A fiatalok körében manapság valóban a nagyszájú, beszédes emberek a népszerűek, de ez nem jelenti azt, hogy Neked is ilyennek kellene lenned. Ugyanis ez nem minden, sőt, ha jól meggondoljuk a szűkszavúság sokkal többet és mint az, mikor valaki folyton össze-vissza beszél.

Bizonyára - mint mindenkinek - Neked is vannak értékeid, amiért szerethetnek a társaid. Ha beszélgetni nem nagyon szeretsz (vagy nem mersz, önbizalomhiány miatt), próbálj meg kitűnni mással: légy kedves, okos, megbízható, segítőkész, stb.

2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Így lesz,köszönöm!
2014. aug. 18. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok..most megyek gólyatáborba, ott majdlesz nagy piálás meg buli, remélem válozik :S


neked meg nem lehet ilyet még nagyon, úgyhogy járj elsportolni, társaságba, minden, ami ilyen önbizalomnövelő

2014. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess minél több emberrel, ha kiülnek valahova beszélgetni te is menj oda - itt még úgyse ismerik egymást, így nem lesz az véletlenül se hogy egy társaságba betolakodsz. Próbáld meg megtalálni azoakt az embereket, akiknek veled közös az érdeklődési köre. Hajrá :) Légy bátor.
2014. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!