Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretet hiányom van, vagy mi ez?

Szeretet hiányom van, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Mindig előre beleélem magam a dolgokba. Például mikor megismerek egy új embert, és jól elbeszélgetünk, máris azon gondolkozok milyen jó barátok lehetnénk majd. Vagy rám mosolyog egy fiú és többször össze futok vele, arra gondolok milyen jó lehetne-e vele együtt lenni...

2015. júl. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes. Én is szoktam gondolkodni ilyesmin előre, sőt, van hogy nagyon bele tudom élni magam :) Bár én fiú vagyok.
2015. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. :) Sőt, én nem bírom ki ölelés nélkül, meg ilyenek.

Tegnap voltam egy baráti találkán, ott volt a fiú is, aki tetszett, voltunk egy kicsit kettesben is (csak előbb mentünk, nem vonultunk félre), és folyton azon gondolkoztam, hogy meg akarom ölelni, neki akarok dőlni, hozzábújni, ilyenek.

Van egy barátnőm (az egyik legjobb barátnőm), akit rengeteget ölelgetek.


Szerintem ez tök normális. :)

2015. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, szerencsés az a fiú, csak még nem tud róla :))
2015. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális mindenki vágyik a szeretetre:)idővel ha majd összejönnek a dolgok lesz kivel kiélned a szeretetedet:)
2015. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy egyedül:)


Én egy fiatalka fiú vagyok és nagyon zárkózott... Egy kisvárosban élek ahol mindenki ismer mindenkit csak azt nem tudják én ki vagyok.

Múltkor az osztalytarsam barátnője kérdezte: Te xy városi vagy? Sosem láttalak.

:)

Én még egy puszit se kaptam fiatal lányoktól (kivéve a köszönés az is csak néha) és meg sem ölelt senki.


Nekem már az lenne a furcsa hogy kapok egy puszit csak úgy... vagy csak egy spontán ölelést, de már megszoktam és ezért inkább mégjobban elszigetelem magam :)


Csak leírtam hogy ne érezd magad egyedül ^^

2015. júl. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lol 5-ös... nekem pont fordítva... engem mindenki ismer(szinte) de én nem tudom kik ők... és hiddel nem jó az amikor rádköszön te meg nem tod ki az...
2015. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!