Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon nagy szeretet hianyom...

Nagyon nagy szeretet hianyom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Itthon a csaladtol sem kapom meg a szeretetet es baratom sincsen, egyedul 1-2 ember van barati tarsasagba akik szeretnek es en is oket. Ez nagyon jol esik, rajuk tenyleg barmikor szamithatok, de nekem megis inkabb arra lenne szuksegem, hogy valakihez odabujhassak es o szorosan oleljen, a fulembe sugja, hogy szeret. De az is nagyon sokat segitene, ha csak ereznem, hogy az edesanyam szeret..mert sajnos nem erzem, sot kifejezetten azt erzem, hogy nem erdeklem es nem szeret. Nagyon nagy szeretet hianyom van es nagyon vagyom arra, hogy valaki szeressen, de ezt senkitol nem kapom meg..nagyon szomoru vagyok emiatt es nem tudom mit tegyek.

15/L



2013. okt. 9. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Én szeretlek:P Jobb így?:)
2013. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Persze aztán ha egy fiu hamar odabujik hozzád, akkor meg húzod a pofád.... na takarodj aludni inkább...
2013. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 skót válasza:
Ne légy szomorú! Én szívesen leszek a barátod! Ha van kedved beszélgetni írj.
2013. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Masodik valaszolonak : Hat hidd el nem is arra gondoltam, hogy 2 perc utan mar minden megtortenjen..:)) odabujas alatt nem szexet ertettem..sajnalom ha neked az "odabujas" fogalom a szexig hát ki..igazi erzekeny pasi lehetsz..:*


Tobbieknek koszi, aranyosak vagytok:)<3

2013. okt. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!