Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Talalhatok ilyen csajt magamnak?

Talalhatok ilyen csajt magamnak?

Figyelt kérdés
Aki elfogadja,hogy nem kell dogoznia es ulhet otthol mert ent tartom el.Aki emberundoros es nem szeret eljarni.Akinek nincsen csaladja vagy kitagadtak.Aki csunya.ja es lehetoleg legyen normalis (egyszeruen ne legyen dilis)
2015. júl. 7. 16:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
... És aki elviseli hogy egy olyan pasija van aki nem tud helyesen írni.
2015. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom hol élsz. Én átlagos vagyok és ha nem is lenne családom (mint most kb) akkor sem akarnám ,hogy eltarts. És tudod mért? Mert mindig fel hántorgatnád, hogy te tartasz el, neked köszönhetek mindent, bármikor kidobhatnál stb.

Olyan ,hogy emberundor nem igen van, mert akkor magát se szeretné. Én se járok el, otthon ülök, végzem a dolgaim de még sincs emberundorom.

2015. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A másik, hogy olyan ,hogy csúnya nincs! Te meg szégyellhetnéd magad, ha elveszel valakit és eltartod és csúnyának gondolod!


2-es voltam.

2015. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
En csak le irtam milyet szeretnek.Irt te le maskepp ha tudod.Senkinek nem hanytorgatnek fel semmit...Mindennek meg van a maga ertelme a kerdesemben :PPPPPPPPPPP
2015. júl. 7. 17:11
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező azért írta ezt, mert valamikor pont ezen tulajdonságok ellenkezőjébe akadt, és megjárta vele!


Így van, kérdező???!

2015. júl. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező szerintem ez a legszánalmasabb ismerkedési kísérlet volt,amit láttam,szerintem még magadat sem tudod eltartani,nem hogy egy nőt!!!!
2015. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embert akarsz, akinek nincs semmije és senkije, tehát ha veled valami baja lenne, akkor sem tudna mit csinálni, hova menni, max a híd alá, ezért ki akarod használni a helyzetét.

Gratulálok, kifejezetten értelmes humanoid lény vagy.

2015. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tényleg szánalmas volt. Egy nő sem vállalja el neked, hogy semmit nem csinál, ergo ha szakítotok, akkor nem kap munkát, mert nincs semmi tapasztalata. Azt hiszed, csak egy ilyen nő maradna meg melletted, vagy mért erre vágysz?
2015. júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem Magyarban lakom.Nem akarnam,hogy kinlodjon munkat keresni.Van eleg penzem,hogy ne dolgozzon az en kicsim.
2015. júl. 8. 01:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Inkább szerezz macskát.
2015. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!