Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én csak egy értelmes, egyetemi...

Én csak egy értelmes, egyetemista társaságba akartam tartozni. De tegnap este is feltörölték velem intelektuálisan velem a padlót, aztán kiröhögtek mert szabolcsi vagyok. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Pár politikai kérdésbe mentünk bele, de aztán a végén már azt mondták, hogy kimosták az agyam, meg hogy náci vagyok. Úgy érzem nincsenek barátaim. Ilyen egyedül még nem voltam, mint most Budapesten, de nem akarok hazamenni Szabolcsba.
2015. júl. 19. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Politikáról nem szabad beszélgetni, nagyon megosztó téma.
2015. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De belekényszerítettek. Most meg már úgy hívnak hogy házináci. De ők az egyetlen társaság akik Pesten befogadtak.
2015. júl. 19. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát, még mindig nyitva áll a lehetőség, hogy beverd az arcukat:D
2015. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Így is egyedül vagyok. Nem akarom hogy kiutáljanak. Ha kiutálnak akkor vert hadként mehettek vissza Szabolcsba.:( Utálom, hogy a szüleimnek is hazudnom kell hogy minden okés itt.
2015. júl. 19. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A szabolcsi rögvalóság teljesen eltérhet a pesti egyetemista léttől. A véleményünk nem olyan önálló dolog, mint szeretnénk hinni, a környezetünkben látottakat, halottakat ismételjük. Azt mi választjuk mit mondunk ki, de csak abból az eszköztárból, ami elérhető számunkra. Érhet bárkit olyan élettapasztalat abból a társaságból, ami megváltoztatja a véleményét, téged is. Most hogy ilyen szép példát kaptál elitizmusból, egyértelmű hogy a szíved egy földhöz ragadtabb embertípushoz fog húzni. Sokak kénytelenek Bp.-en élni, szerintem a tapasztalataid nagyrészt megegyezik a keleti országrészből érkezetekkel. Keresd őket, habár tudom, hogy kicsit eleged van abból a létezésből, mint nekik is. De mi pestiek csak azt fogadjuk be, aki már megcsinálta a szerencséjét. Fenét, kibeszéljük miként csalt össze mindent. Mi csak egy sokmilliós falu vagyunk. Pest-Buda egy német polgári város volt, itt mind 'gyüttmentek vagyunk, szívesen odaadnánk a fővárost londoni mosogatásért cserébe. Mi csupán többnek gondoljuk magunkat, mert repjeggyel költözünk.

Szóval annyit ne nézz bele ebbe a vereségbe, amúgy se volt fair harc, többen voltak. Nem győztek meg, csak hangosabbak voltak. Ez csak szimpla bunkózás volt, nem vita.

2015. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez inkább csak egyetemista társaság, nem pedig értelmes. Ilyenekkel nem érdemes foglalkozni.
2015. júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

"De ők az egyetlen társaság akik Pesten befogadtak."


Ezek szerint nem.


"Most meg már úgy hívnak hogy házináci."


Inkább leszek náci minthogy valami korlátot belpesti libsi legyek. Ne az ő köreiket keresd. de előtte vágd a fejükhöz, hogy kirekesztőek :)

2015. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, de nyilván oka volt, hogy lenáciztak.

Mi volt a gond? Mi volt a kérdés?

Amúgy a legjobb dolog mindig az azonosságot keresni és nem a különbséget.

Mi a közös bennetek?

2015. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szóba került a cigánybűnözés, és elmondtam, hogy Szabolcsban milyen kemény az uzsorahelyzet, meg a fémlopás. Erre az volt a válasz, hogy ezeket biztos a jobbik honlapján olvastam.

Pedig az utcánkban is többször balhéztak az uzsorások. Az egyikükkel egy sci-fivel foglalkozó csoportban ismerkedtem meg. Ő vitt bele a társaságba.

2015. júl. 19. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, hívd el őket ide szabolcsba és vezesd végig őket pár "barátságos" utcán :D
2015. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!