Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én csak egy értelmes, egyetemi...

Én csak egy értelmes, egyetemista társaságba akartam tartozni. De tegnap este is feltörölték velem intelektuálisan velem a padlót, aztán kiröhögtek mert szabolcsi vagyok. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Pár politikai kérdésbe mentünk bele, de aztán a végén már azt mondták, hogy kimosták az agyam, meg hogy náci vagyok. Úgy érzem nincsenek barátaim. Ilyen egyedül még nem voltam, mint most Budapesten, de nem akarok hazamenni Szabolcsba.
2015. júl. 19. 10:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsd be nekik, hogy igazat mondtál! Általában a pestiek álomvilágban élnek, fogalmuk sincs a vidéki valóságról. Én ezt tapasztaltam családi és baráti körben is. Mutasd meg nekik, hogy az Ő világképük a ferde! (egy szabolcsi)
2015. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg őket Szabolcsba.
2015. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is kerültem már nem egyszer ilyen vitákba/helyzetekbe, mindenféle témákról (egyébként nem vagyok jobboldali és el is ítélem a jobbikot). Ez nem a politikáról szól, hanem arról, hogy látják, hogy te vagy a leggyengébb láncszem és rajtad vezetik le az agressziójukat. Volt olyan, hogy egy sárccal egy véleményen voltunk egy vitában, aztán gyorsan megváltoztatta az álláspontját, hogy nehogy velem vegyék egy kalap alá, és őt is kikezdjék :D

Velem már odáig fajultak a dolgok, hogy ilyen szociális fóbiám lett és már idegbajt kapok attól is, ha egy társaságban kell lennem kettőnél több eberrel.

2015. júl. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!