Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem szeretnek az emberek...

Miért nem szeretnek az emberek? Miért jutok mindig ugyan ide? Miért van az, hogy ha megpróbálok helyrejönni senki sincs mellettem?

Figyelt kérdés
Többször is majdnem halálra vertek az osztálytársaim, 15 éves vagyok. 11 éves koromban megerőszakoltak, nincs mellettem senki, a szüleim vállalkozók a nap 24 órájában alig vannak velem pár órát. Többször megpróbáltam öngyilkos lenni, de egy barátom megpróbált lebeszélni erről. Most már ő is cserben hagyott és úgy érzem most már vékép nem bírom ki. Majdnem anorexiás lettem, kórházban voltam rengetegszer. Abbahagytam az öncsonkítást, de most már semmi értelme, hogy itt legyek, senki sincs akire támaszkodhatok. Volt egy barátom, akit még mindig nagyon szeretek, de tegnapelőtt elhagyott, egy nagyon jó barátom volt, de cserben hagyott ő is. Úgy érzem ez egy jelzés, hogy adjam fel, mert nincs értelme, ha itt vagyok. Annyira tehetetlen vagyok, én...nem bírom tovább. Már annyiszor megkérdeztem magamtól,de miért gyűlölnek az emberek? Miért? Köszönöm, hogy elolvastad! Megpróbáltam végig csinálni, undorodok magamtól, megérdemlem, hogy ne legyek itt..
2015. júl. 23. 20:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
De te megerdemled hogx elj nehogy ongyilkos legxel kerlek!Nagxon szomoru hogy az van veled.Ne add fel a remenyt .Figyelj ez nem megoldás.Ami nem ol meg az megerosit.Amigy nyugodtam irhatsz. :)
2015. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
50%
En melleted vagyok.Hajrá.Amugy ha megeroszakoltak menny el rendorseghez!
2015. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Rossz a gondolkodásmódod, ezért süllyedtél ide. Nekem 2009-2010-ben voltak nehezebb korszakaim, ha nem tudtam volna megcsinálni, hogy elfelejtem (új emlékek generálásával), akkor most is attól szenvednék. A 2008-2009 naplómat valahova nagyon elrejtettem, mert amikor újra kinyitottam januárban, szószerint influenzás lettem tőle. "11 éves koromban megerőszakoltak" Wut?

Aztán 2011-2012ben összevesztem az egész osztályban, majd hetedikbe jött egy új gyerek, akit nálam is jobban utáltak, 2 év alatt elgondolkoztam, és rendet tettem magamban. Gondolom neked ez a lehetőség nem adatott meg. De akkor is... ez megoldható helyzet. Erre kellett volna gondolni: "Nem függök senkitől" "Nem hagyom, hogy néhány csipsz***r elrontsa az életem" ... stb. Milyen iskolába jársz? o.O Blahánál van fogadjunk :'D Vagy a Hős utca :'D Gondolom lány vagy. Amúgy, ha új emberrel találkozol, nem gyűlölhet csak azért, mert Te vagy Te.

Nekem ennek a lenyelésében az segített: "Hülyének néznek engem az emberek, de mire?" "Gyűlölnek engem, de mire? Kinyírtam volna az anyjukat, vagy mi? :o" Az a baj, hogy neked inkább már pszichológusra van szükséged, vagy már rosszabb.

2015. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"egész osztályban"

***osztállyal****

2015. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Fú te szegény! A szüleidnek van szemük? Ezeket tudják?
2015. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Borzasztó dolgokat élhettél át, sajnálom, de ne magadat okold, ne magadat büntesd ezért! Nem a te hibád, hogy megvertek, becsaptak és elhagytak, nem te vagy a rossz! Nincs egy nagyszülő, tanár vagy valaki, akiben megbízol, és akivel beszélhetnél?
2015. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Senki sincs mellettem...a szüleim valahol épp a barátaiknál szórakoznak, nem számít, hogy élek vagy nem.
2015. júl. 23. 21:17
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Te jó Isten! Én kérdeztem hogy a szüleidnek van-e szemük. Most szívesen kikaparnám! :(
2015. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Megérdemlem...ez a sorsom.
2015. júl. 23. 21:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezek biztos a vér szerinti szüleid? És hagyják, hogy vagdosd magad? A háziorvos nem vette észre? A helyedben elmennék hozzá, csak ne takard el a sérüléseket, hadd látszódjon. De tényleg ne magad okold semmi miatt, ne undorodj magadtól, mert inkább azok az emberek az undorítóak, akik ide juttattak! Nem ilyen sorsot érdemelsz!
2015. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!