Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előbb olvastam egy kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb olvastam egy kérdést, miszerint nem jönnek be a nőknek a sofőr pasik. Ugyan már, ti nem lennétek rá büszke, ha a párotok profi sofőr lenne? Ismétlem, PROFI, nem egy átlagos B kategóriás senki!

2012. okt. 8. 16:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Biztonságban érezném vele magam a kocsiban, de ettől még nem éreznék büszkeséget.
2012. okt. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%

tök mindegy mit mondanak így a neten ismeretlenül.

a valóságban úgyis letérdelnek szinte bárkinek.

2012. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem
2012. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Biztos büszkék lennének, de csupán az hogy egy férfi profi sofőr vagy bármi másban profi az önmagában édes kevés. Ha mellette van stílusa, igényes, humoros, figyelmes, férfias, jóképű, sikeres, akkor nyilván nem hátrány a profizmusa valamilyen téren. De csak a felsorolt tulajdonságok után.
2012. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
A büszkeség szó nem biztos, hogy jó ide,ez is csak egy munka. De az biztos, hogy jó dolog úgy bejárni Európát, hogy még fizetnek is ezért. A lányomat, és a feleségemet is vittem már igen sok helyre, ahova egyébként az átlag magyar el sem jut.
2012. okt. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Az egész rokonságom tele van mindenféle sofőrökkel, cseppet sem vagyok büszke rájuk, mert bunkó, nagyképű, csajozós, majmok. Szóval én már csak ezért sem állnék le ilyennel. Rosszak a tapasztalataim.
2012. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem tetszik, amikor a barátom húzatja a kocsit :)

de legjobban az jön be, hogy megtanítja nekem :)


az, hogy egy pasi profi, az inkább egy fajta verseny a hímek között, a nőknek szerintem valahol nem ez az ami igazán megfogja őket, de persze büszke lennék rá, ha a pasimé a fődíj akárhol, de valahogy ez nem olyan, amit miattam csinálna, hanem a pasik belül rejlő versenyszelleme motiválja.

2012. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#5-nek: .....és a lányod, feleséged akart menni oda?
2012. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön, szerintem a vezetés jól áll a férfiaknak!

De ahogy írták is felettem, ez a tulajdonság párosuljon más előnyös és pozitiv dolgokkal is és akkor kerek a történet! :)

2012. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
#8 Szerinted erőszakkal vittem őket? Spanyolországba, Portugáliába ki nem akarna eljutni? Mindezt nyáron, fürdőzéssel egybekötve. A lányomnak egyébként Románia tetszett a legjobban.
2012. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!