Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy előbb vagy...

Miért van az, hogy előbb vagy utóbb minden nőnemű barátom már nem keresi velem a kapcsolatot, lenémít facebookon vagy töröl?

Figyelt kérdés

Én csak azt akarom, hogy valaki szeressen, elismerjen, lássa hogy jó ember vagyok. De mindig elrontom. Egyedül vagyok mint a kisujjam.


24/F


2015. júl. 25. 10:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És csak az alja tartja velem a kapcsolatot. A falumbeli egyszerű jobbágyok.
2015. júl. 25. 10:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te olyan embert akarsz magad mellé, aki téged felmagasztal, aztán ha rájönnek, hogy milyen ember vagy, akkor lelépnek. Megértem őket.


"Falumbeli egyszerű jobbágyok"


Undorító "ember" vagy, megértem, hogy lelépnek mellőled az emberek.

2015. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én ezt nem akartam. Tényleg nem! Mindig magányos leszek! Magányosan születtem, magányosan halok meg és magányosan kell végigjárnom az utam.

Nincs kivel beszélgetni. Magányosan, egyedül fogok járni az utcán.

2015. júl. 25. 10:47
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha te siman lejobbagyozod a masikat, miert varod el, hogy veled maskepp viselkedjenek?
2015. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Soha nem lesz normális és emberhez méltó életem.
2015. júl. 25. 10:49
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem látod miket osztanak meg a falumbeliek. Milyen rasszista képeket meg mindenféle triviális témákat. Nem látom bennük az egyéniség semmilyen szikráját sem.

És már nincs egy barátom se. Nyomorult vagyok.

2015. júl. 25. 10:50
 7/21 A kérdező kommentje:
Meg nem ügyelnek a helyesírásra. Nem olvasnak.
2015. júl. 25. 10:51
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

TTúTúl szar ez a magányos szó, cseréld ki inkább a részegenre.

"Én ezt nem akartam. Tényleg nem! Mindig részeg leszek! Részegen születtem, részegen halok meg és részegen kell végigjárnom az utam.

Nincs kivel beszélgetni. Részegen, egyedül fogok járni az utcán."

2015. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer biztos szerzel magadnak barátokat...

De így, kötve hiszem. A leírtak alapján, szerintem te egy elég önző ember lehetsz...

És hát, te sem lehetsz nagyon különb, mint a te általad csak "jobbágynak" nevezett falubeli emberek.

Nem látod bennük az egyéniséget? Ezen jót nevettem... :"D

Szinte minden ember egyéni, kisebb nagyobb mértékben. Csak te nem látod bennük...

Te is egyéni vagy, amiket itt leírtál, az alapján szerintem csak magadra gondolsz. Csak azért akarsz barátokat, hogy ne legyél egyedül és hogy valaki elismerjen téged stb... Hát, olyan embert, aki csak úgy le jobbágyozik másokat (akik ugyanolyanok, sőt talán jobb emberek mint ő) nem fognak nagyra becsülni. :P



A #8 válasza nagyon tettszett. :D

2015. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves 9-es válaszoló, azt hiszem megszállt Tibi atya szelleme :D
2015. júl. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!