Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert kozositik es nezik le...

Feherpitypang kérdése:

Miert kozositik es nezik le az emmo stilusu ebereket tok egyedul erezzuk magunkat, vajon minden ember ilyen?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk azért,mert te is csak divatból csinálod,különben le tudnád írni.
2015. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Fordítva ülsz a lovon. Az emok miért nézik le a többi embereket, miért különülnek el.

Az eredeti hardcore punk bandák és rajongóik nagyon mások akartak lenni, mint más emberek. A felpuhult divatemok nem balhéznak ugyan, de ők is csak saját köreikben érzik jól magukat, s mindenki más a csodabogár.

2015. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek megvan a saját társasága, az emosoknak is
2015. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért, kicsikém, mert a többség az őszinte embereket szereti, nem az olyanokat, akik önvédelemből mindenféle buta stílus mögé bújnak, mert nem merik magukat adni.
2015. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Éppen hogy magunkat adjuk. Pontosan az lenne a képmutatás, ha Rihannát kellene hallgatnunk, babarózsaszín cuccokban.

Én magamból indulok ki. Nem nézek le senkit. Számomra mindenki egyenlő, igyekszek kedves lenni, de az, hogy ránézésből elítélnek azért aki vagyok, rohadtul tud fájni.

2015. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyszerű drága barátném.


Az emosok azok az emberek, akik bedepizik magukat, és azon komplikálnak folyamatosan, hogy milyen SZAR az életük, és megkéne halniuk, teljesen jelentéktelenek ebben a világban.

Na most. :)

Én személy szerint utálom az ilyen depis embereket, mert nekem is vannak problémáim, de nem szoktam az életemet szarozni, mert másnak biztos 1000x rosszabb. Míg te sírsz az életed miatt, és elkezded gyászolni magad fekete ruhákban, a NORMÁLIS emberek próbálják megoldani a problémáikat!


Egyedül érzed magad?

Nem jössz ki a szüleiddel talán?

Elhagyott a pasid?

Minden szar az életedben?


Kezd el vágdosni magad, majd az segít! Ha igazán megakar valaki halni, akkor biztos halált választ. Az emok csak sajnáltatják magukat, és áltatják a bajaikat, hogy pár ember segítsen nekik, és felfigyeljenek rájuk.


Szerintem eléggé szánalmas dolog.

2015. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha nem sajnáltatod magad, meg vágdosod magad, csak szereted a feketét, meg hosszú vasalt hajad van, az nem jelenti azt, hogy valaki emo.
2015. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Úgy sajnálom azokat akik, azt hiszik hogy az embernek annyi baja van, hogy nem vesz neki I-phonet az anyja.

Jónagy általánósítás van itt gyerekek. Nem ismeritek az embert de simán megbélyegezitek, hogy "Jaj ő depis ribizli"

Közben pedig fogalmatok sincs semmiről. Nem tudjátok miken ment keresztül. És egy emó (legalábbis én) soha nem mondana neked olyat, ha problémád lenne, hogy biztos csak rinyálsz.

Mert normális emberek vagyunk. Tudod mi az az ember? Tudod mi az az emberség? Egy emó tudja. És egy normális ember is tudja. Ugyanolyanok vagyunk mint ti.

Egy szóval sem mondom hogy jobban fáj nekem az élet mint bárki másnak.

Én ezt a stílust választottam. Olyan vagyok mint egy árnyék. Fekete és csendes. De mikor kell mindig ott vagyok annak akinek szüksége van rám.


Ítéljen csak külsőről aki olyan buta, általánosítsatok csak nyugodtan. De ne mondjatok hazugságot az emókról.

15/l

2015. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

lehet írták már.

de azért azt tudjuk hogy az emó és a otaku az divat.

szóval hogy lehetne már csoportosan kiközösíteni valakit.

egyik legnagyobb hülyeség a mai divatok közül.de egyik se jobb a másiknál.

2015. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megjöttek a sztereotípiás cicabogarak.

A depresszió PSZICHIÁTRIAI betegség, úgy ahogy az önbántalmazás is .

Rohadtul nincs köze az emohoz egyiknek sem.

2015. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!