Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem fura ha egy ember egyedül...

Nem fura ha egy ember egyedül megy el helyekre?

Figyelt kérdés
Sziasztok. most vagyok 14-15 éves és nincs nagy baráti köröm , de félek egyedül elmenni valahova mindig úgy érzem magam mintha engem figyelnének hogy milyen szánalmas hogy egyedül van . Szerintetek ez igaz?

2015. máj. 27. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hova? Nem tudom, mire gondolsz.
2015. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ö... iskolába, különórára, közértbe, buszon, stb. nem egyedül mész? Vagy mindeközben attól félsz, hogy rajtad szánakoznak?
2015. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
pl: parkokba esetleg egy sütirőbe
2015. máj. 27. 16:06
 4/12 A kérdező kommentje:
sütizöbe
2015. máj. 27. 16:07
 5/12 A kérdező kommentje:
nem igy értettem hanem ha egyedül ülökbe egy gyorskajáldába
2015. máj. 27. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer valakinek megtetszel és odamegy hozzád ismerkedni :)
2015. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menjél egyedül, mért nem mész?

Nem fura, nézd cska meg, hényan mennek egyedül!

2015. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az. Én nem nagyon járok sehova mert falun lakom, de van hogy rokonokhoz felmegyek Pestre egyedül, út közben meg megállok pizzázni, vagy valami. Suliba is egyedül járok fel általában busszal. Sose nézett még rám senki furcsán, és másokat is láttam már egyedül, igaz a többség a baráti körével megy mindenhová.

15/l

2015. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Sőt. Nézd a pozitívabb oldalát. Sokkal előbb meg mernek szólítani, mintha egy ismerősöddel lennél. Akár lány akár fiú is lesz az illető. Látja, hogy nincs veled senki és ha már mind ketten egyedül vagytok megszólít hátha... De ha ismerősöddel lennél, akkor vad idegen létére fele annyi eséllyel sem szólítana meg, hisz van társaságod, miért kontárkodjon bele egy vad idegen? :D Na ugye? :D
2015. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ezt jóindulatból írom: senkit nem érdekelsz. Senki nem törődik az élettörténeteddel.
2015. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!